200. výročie narodenia Janka Matúšku - uctené rýdzim zlatom!

Pieseň Slovenska Nad Tatrou sa blýska"

Janko Matúška

Hymna zo štúrovských čias premenená na hymnu Slovenskej republiky. Jej slová ani po rokoch nestrácajú svoj význam, ba práve naopak, získavajú ďalšie obsahy, ktoré už po generácie prežívajú v krajine pod Tatrami. Pieseň, ktorá urobila autora Janka Matúšku nesmrteľným, vznikla v Bratislave medzi národovcami. Pieseň, ktorá nie je meteorologickým zamyslením o bleskoch a hromoch nad Tatrami, ale výpoveďou o vlastenectve, nezlomnosti Slovákov a vnútornej sile, zabezpečujúcej ich prežitie v turbulentných časoch.

Ako držiteľ medaile "200. výročie Janko Matúška" máte možnosť doplniť si svoj jedinečný numizmatický album. Prvá medaila z kolekcie, pripomínajúci prvý verš piesne, má názov „Nad Tatrou". Tento exemplár zušľachtený rýdzim zlatom v kombinácii tradičného plastického reliéfu a modernej farebnej tlače bol vyrazený v tej najvyššej kvalite razby - lešteným razidlom, čo umožňuje precízne znázorniť aj tie najmenšie detaily. K medaile je priložený Certifikát autentickosti potvrdzujúci pravosť a kvalitu.

Averz zobrazuje ľudové kolorované ornamenty v slovenskej trikolóre a písmeno H na okruží. Vstrede sa nachádza časť textu hymny a vrch Kriváň so symbolickým bleskom. Na reverze sa nachádza názov hymny, ľudové motívy, notová osnova a text prvej slohy hymny.

Objednaním tejto medaile získate:

  • Medaila zušľachtená rýdzim zlatom s plastickým reliéfom a farebnou tlačou
  • Certifikát autentickosti potvrdzujúci kvalitu medaily
  • Najvyššiu kvalitu razby - leštené razidlo
  • Odznak - Vlajka Slovenskej republiky
  • Právo na pravidelné odoberanie medailí z kolekcie Slovenská národná hymna

Získajte svoju medailu Nad Tatrou teraz za výnimočnú zvýhodnenú cenu len 22,95 € (namiesto 44,95 €) a poštovné neplatíte!

Exkluzívna kolekcia v ponuke Národnej Pokladnice!

Národná Pokladnica Vám s hrdosťou predstavuje jedinečnú kolekciu pamätných medailí „Slovenská národná hymna“, ktorú otvára práve medaila Nad Tatrou. Kolekcia medailí bola pripravená pri príležitosti 200. výročia narodenia Janka Matúšku. Každý unikát patriaci do tejto kolekcie je zušľachtený rýdzim zlatom a unikátnym kolorovaním averznej strany.

Originálna kolekcia je venovaná piesni Slovenska, hymne z turbulentných štúrovských čias premenenej na hymnu Slovenskej republiky. Okrem prvej medaily, nazvanej Nad Tatrou, máte jedinečnú príležitosť získať ďalšie exempláre, ktoré predstavujú verše a význam slov piesne Nad Tatrou sa blýska.

Táto kolekcia je jedinečná tým, že každá medaila obsahuje písmeno zo slova HYMNA. Získaním celej kolekcie tak budete vlastniť nielen kompletný text hymny ale poskladáte celé slovo HYMNA.

Janko Matúška

Všetky medaily kolekcie sú zušľachtené rýdzim zlatom s čiastočným kolorovaním a razené v najvyššej kvalite –lešteným razidlom. Ku každej medaile je pripojený Certifikát autentickosti poskytujúci záruku pravosti, rýdzosti vzácneho kovu a najvyššej kvality razby. Zároveň máte možnosť objednať si na kompletné doplnenie zakladača aj jeho najvzácnejší kúsok - špeciálnu zlatú 14-karátovú medailu, ktorá zobrazuje ľudový motív a prvú slohu slovenskej hymny.

Pri zbieraní kolekcie navyše ZADARMO prijmete:

  • Odznak - Vlajka Slovenskej republiky
  • Certifikát autentickosti ku každej medaile

Áno, chcem začať zbierať pozlátené pamätné medaily kolekcie Slovenská národná hymna. Objednávam si prvú medailu Nad Tatrou za zvýhodnenú cenu iba 22,95 € vrátane poštovného a balného (namiesto 44,95 €). Peniaze nezasielam dopredu, pozlátená medaila Nad Tatrou zo základného kovu bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu Nad Tatrou ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily z kolekcie Slovenská národná hymna. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 44,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú pozlátenú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Slovenská národná hymna môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku medailí z kolekcie Slovenská národná hymna a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaile z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Zušľachtenie:
Rýdze zlato v kombinácii plastického reliéfu a farebnej tlače
Kov:
Meď
Priemer:
38,6 mm
Hmotnosť:
25,5 g
Kvalita:
Najvyššia – Proof
Krajina:
Slovensko
Rok razby:
2021
Limitácia:
2000 kolekcií