Strieborá minca s pravým štvorlístkom zušľachteným rýdzim zlatom

Predstavujeme Vám unikátnu mincu z jednej unce rýdzeho striebra (Ag 999/1000), ktorá je ozvláštnená pravým štvorlístkom. Naozaj! Každá minca z veľmi nízkej limitácie 2021 kusov je opatrená týmto snáď najznámejším symbolom šťastia.

Lístok ďateliny bol po zbere najprv opatrne usušený, pokrytý vrstvou medi a následne zušľachtený rýdzim zlatom (Au 999/1000). Tento postup zaistí zachovanie tvaru a štruktúry všetkých lístkov vrátane tých najmenších detailov. Všimnite si aj štýlové vrúbkované hrany tohto numizmatu.

AVERZ REVERS
Zobrazuje umelecky spracovanú kvetinovú lúku s pevnou dominantou – štvorlístkom, ktorý obklopuje nápis „Everlasting Luck“ („večne trvajúce šťastie“). Prezentuje nominálnu hodnotu, profilový obraz kráľovnej Alžbety II., emitenta Niue a rok 2021.

Šťastie si prajeme a hľadáme snáď všetci. My Vám ho dnes prinášame v symbolickom zlatom štvorlístku na striebornej minci. Verím, že pridá na optimizme a naozaj prinesie poriadny kus šťastia nielen Vám.

Elegantná drevená kazeta

Objednávkou získate:

  • Celkom 31,1 gramov rýdzeho striebra
  • Pravý štvorlístok zušľachtený rýdzim zlatom
  • Záruku najvyššej kvality razby
  • Istotu veľmi nízkej limitácie
  • Certifikát autentickosti
  • Elegantnú drevenú darčekovú kazetu

Strieborná minca šťastia s pravým štvorlístkom je ideálnym darčekom pre Vašich blízkych. Neváhajte s objednávkou!


Áno, objednávam Striebornú mincu večného šťastia 2021 za cenu 189 (+ 4,99 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, strieborná minca bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro (Ag 999/1000)
Zušľachtenie:
Rýdze zlato (Au 999/1000)
Priemer:
38,61 mm
Hmotnosť:
31,1 g
Kvalita:
Proof
Nominálna hodnota:
1 novozélandský dolár
Krajina pôvodu:
Niue
Rok emisie:
2021
Limitácia:
2021