95. výročie úmrtia P. O. Hviezdoslava

P. O. HviezdoslavS hrdosťou Vám predstavujeme pamätnú medailu z rýdzeho striebra s motívom P. O. Hviezdoslava. Je razená v najvyššej kvalite a nájdete ju len v ponuke Národnej Pokladnice!

Počas svojho života pôsobil ako básnik, dramatik, spisovateľ, právnik, člen Revolučného Národného zhromaždenia ČSR a predseda Matice slovenskej. Je považovaný za jednu z vedúcich osobností slovenskej literatúry a kultúry na prelome 19. a 20. stročia. Preložil veľa náročných diel, napísal rad epických skladieb z dedinského prostredia a písal aj biblické básne.

Tento rok si pripomíname 95. výročie jeho úmrtia, preto si Národná Pokladnica uctila pamiatku tohto velikána pamätnou medailou razenou do čistého striebra rýdzosti 999/1000.

Na reverze medaily je zobrazený portrét P. O. Hviezdoslava. Medailu dopĺňa meno stvárnenej postavy a roky jeho života. Averz zdobí umelecky stvárnený znak Slovenskej republiky uprostred a názov kolekcie po obvode.

Objednaním emisie získate:

  • Medailu razenú do čistého striebra
  • Certifikát autentickosti potvrdzujúci kvalitu medaily
  • Najvyššiu kvalitu razby - leštené razidlo
  • Zvýhodnenú cenu prvej medaily v kolekcii P. O. Hviezdoslav - iba € 34,95 (namiesto € 69,95)
  • Ušetríte € 35 a poštovné neplatíte!

Získajte svoju medailu P. O. Hviezdoslav teraz za výnimočnú zvýhodnenú cenu len € 34,95 (namiesto € 69,95) a poštovné máte zadarmo!

Jedinečná kolekcia strieborných pamätných medailí
„Najväčšie osobnosti slovenského národa“.

Certifikát autentickosti

Táto mimoriadna zbierka je venovaná pamiatke najväčších a najznámejších osobností histórie slovenského národa. Okrem prvej medaily v kolekcii venovanej P. O. Hviezdoslavovi máte jedinečnú príležitosť získať medaily s motívom Martina Kukučína, Pavla Dobšinského, M. R. Štefánika, Ľ. Štúra a mnohých ďalších významných osobností, ktoré budovali históriu Slovenska.

Každá z emisií patriacich do kolekcie bola navrhnutá a vyrazená na zákazku Národnej Pokladnice. Všetky medaily sú razené z čistého striebra rýdzosti 999/1000 a v najvyššej kvalite – lešteným razidlom. Ku každej medaile je pripojený Certifikát autentickosti poskytujúci záruku pravosti, rýdzosti vzácneho kovu a najvyššej kvality razby.

Ku každej kolekcii ZADARMO prijmete:

  • Elegantnú drevenú kazetu na bezpečné uloženie a prezentovanie medailí
  • Certifikát autentickosti ku každej emisii
  • Individuálne číslované Osvedčenie o vlastníctve kolekcie
  • Informačnú brožúru o striebre

Ponuka je prísne limitovaná!

Áno, chcem začať zbierať strieborné medaily Najväčšie osobnosti slovenského národa. Objednávam si prvú medailu P. O. Hviezdoslav za zvýhodnenú cenu iba € 34,95 vrátane poštovného a balného (namiesto € 69,95). Peniaze nezasielam dopredu, medaila P. O. Hviezdoslav zo striebra 999/1000 bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu P. O. Hviezdoslav ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily z kolekcie Najväčšie osobnosti slovenského národa. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 69,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú striebornú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná medaila zakúpená. Zbieranie pamätných strieborných medailí z kolekcie Najväčšie osobnosti slovenského národa môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. 12. 2019, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku pamätných medailí z kolekcie Najväčšie osobnosti slovenského národa a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Striebro 999/1000
Kvalita:
Najvyššia - leštené razidlo
Hmotnosť:
20 g
Priemer:
40 mm
Nominál:
Medaila
Rok:
2017
Limitácia:
2000 zbierok