Zoznámte sa s novým kamarátom. Sloník Moya pochádza z kolekcie „Moja zlatá rodina“ a ako už názov napovedá, je vyrazená do rýdzeho zlata. Africké meno sloníka znamená „srdce“ a Moya svoje meno nezískala náhodou. Práve do srdiečka, ktoré nosí na hrudi, je totiž strieborná minca uložená. A to je to, čo činí túto mincu unikátnym numizmatom.

Moya je vyrobená z mäkkej prémiovej plyšovej látky Velboa, vyplnenej jemnou syntetickou vatou. Nič teda nebráni tomu, pustiť sa s Moyou do maznania!

Pol gramová minca (0,5 g) je vyrazená do rýdzeho zlata (999/1000) a jej priemer je 11 mm. To čo ju však robí unikátom je plyšový sloník so srdiečkom na krku do ktorého je minca vložená.

  • Na reverze je vyobrazený roztomilý bezstarostný sloník zdvíhajúci chobot na znamenie priateľstva. Slon so zdvihnutým chobotom je prísľubom šťastia. Ďalej vykrojené srdiečko, roky vydania, váha a druh použitého kovu.
  • Na averze je portrét jej veličenstva kráľovnej Alžbety II., nominálna hodnota 10 Dolárov a krajina pôvodu mince.

Rezerváciou Sloníka získate:

  • 0,5 gramu rýdzeho zlata
  • Istotu limitácie 5000 ks pre celý svet
  • Plyšového sloníka Moyu so srdiečkom na hrudi do ktorého je minca vložená

Či už uvažujete o detskom darčeku v zlate, alebo chcete svoju zbierku rozšíriť o kúsok, ktorý len ťažko zostane na dne šuplíku - Sloník Moya je skvelou voľbou.

Slon ako symbol šťastia

Slon ako symbol šťastia zdomácnel po celom svete, bez toho aby sme nejako premýšľali o tom, prečo to tak je.

Slon je skrátka impozantný svojou veľkosťou, sympatický svojimi zvykmi a zároveň je v ňom čosi roztopašného. Snáď je to práve tým chobotom, ktorý ako sa zdá je určený ako pre sloniu obživu, tak pre veselé chvíľky pri vode. Za zmienku stoja i veľmi praktické slonie uši, alebo jeho roztržitý chvost. To všetko dohromady robí zo slona harmonicky vyváženého tvora, a tak sa nemožno diviť, že sa stal symbolom suverenity, múdrosti, mravnej sily a v neposlednom rade rovnako symbolom šťastia.

Áno, objednávam si mincu Sloník Moya v rýdzom zlate za cenu € 119 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
11 mm
Hmotnosť:
0,5 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby - leštené razidlo
Nominálna hodnota:
10 Dolárov
Krajina pôvodu:
Šalamúnove ostrovy
Rok emisie:
2018
Limitácia:
5000 kusov pre celý svet