Sixtínska madona v rýdzom striebre

Ikona renesancie s limitáciou len 999 ks!

Predstavujeme prekrásne numizmatické dielo, mincu, ktorá vzdáva hold ikone vrcholného renesančného umenia – Sixtínskej madone od Rafaela Santiho. Minca je vyrazená do rýdzeho striebra (999/1000) v najvyššej kvalite razby a vďaka pokrokovej technike digitálnej tlače umožňuje vernú reprodukciu tohto legendárneho obrazu, ktorý vznikol na objednávku pápeža Júliusa II..

Výnimočnosť tohto dychberúceho exemplára zdôrazňuje aj jeho striktná limitácia – k dispozícii je len 999 ks pre celý svet!

Numizmat má unikátne rozmery 40 x 40 mm a je doplnený krásnymi pozlátenými ornamentami. Mincu dostanete v špeciálne navrhnutom ráme, ktorý umožňuje efektívne vystavenie tohto úchvatného numizmatu

Rezerváciou mince získate:

  • Rýdze striebro (999/1000)
  • Razbu v najvyššej mincovej kvalite
  • Prísne limitovanú emisiu – len 999 ks na svete!
  • Selektívne pozlátenie a vernú reprodukciu slávneho diela
  • Elegantné balenie s rámom na vystavenie emisie

Neváhajte vlastniť striebornú mincu s najslávnejším dielom Rafaela Santiho, ktorá nesmie chýbať v žiadnej zbierke! Legendárna Sixtínska Madona v limitácii len 999 ks!

Sixtínská madona je najslávnejšie dielo talianskeho renesančného maliara Raffaela Santiho, ktorý je dnes umiestený v obrazárni v drážďanskom Zwingeri. Jedná sa o vrcholné oltárne dielo, v ktorom v minulosti mnohí videli „ideálne zobrazenie zbožného rozjímania, tichej vznešenosti aj vnútornej kresťanskej sily“.

Obraz Sixtínska madona

Obraz objednal u Raffaela v roku 1512 pápež Július II., ktorý ním chcel osláviť pripojenie Piacenzy k cirkevnému štátu. Prostredníctvom neho chcel zviditeľniť i svoju rodinu della Rovere.

Obraz zobrazuje Pannu Máriu držiacu na rukách Ježiša, stojacu na oblaku pred roztiahnutou oponou. Mária, svojou pózou sťa stelesnenie vznešenosti a humánnosti, práve zostupuje, ako to naznačuje poloha jej nôh a pohyb rúcha. Pred ňou kľačia dve postavy - po jej pravej ruke je to pápež Sixtus II. s črtami tváre objednávateľa diela, po ľavej ruke sv. Barbora. Pápež Sixtus II. v hlbokej úcte rukami naznačuje jej cestu z oblakov na zem, do kostola San Sisto v Piacenze (benediktínsky kostol zasvätený sv. Sixtovi a sv. Barbore dostal tento obraz po dokončení od Júliusa II. do daru). Kľačiaca sv. Barbora upiera svoj pohľad na dvojicu anjelikov znudene sa opierajúcich o spodný rám obrazu a sledujúcich výjav nad ich hlavami.

Áno, objednávam si striebornú mincu Sixtínska madona za cenu € 179 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Rozmery:
40 x 40 mm
Hmotnosť:
28,28 g
Nominálna hodnota:
1 dolár
Krajina pôvodu:
Niue
Rok emisie:
2016
Limitácia:
999