Oslávte spolu s nami najočakávanejší numizmatický okamih minulého roku! Legendárna minca American Silver Eagle oslavila v roku 2021 35. výročie vzniku! K tomuto výročiu bola vydaná špeciálna sada dvoch mincí z rýdzeho striebra 999/1000 s originálnym novým dizajnom. Len v našej ponuke máte možnosť získať sadu obsahujúcu pôvodný dizajn z roku 1986 a úplne nový návrh slávnej minci Silver Eagle!

Sada najvyhľadávanejších strieborných mincí sveta v prísne limitovanej sade vydanej v spolupráci s Coins & History Foundation sa pozostáva z dvoch mincí z rýdzeho stribera 999/1000 s hmotnosťou každej 31,10 g a priemerom každej mince 40,6 mm v nominálnej hodnote 2 x 1 US dolár. Celosvetovo je k dispozícii iba 999 exkluzívnych sád.

Sada je uložená v elegantnej kazete s Certifikátom autentickosti. Unikátna darčeková plaketa je súčasťou kazety ako darček pre Vás.

Objednávkou získate:

  • Mince z rýdzeho striebra 999/1000
  • Sadu dvoch legendárnych mincí
  • Pôvodný motív mince Silver Eagle z roku 1986
  • Úplne nový motív slávnej mince Silver Eagle
  • Exkluzívnu limitáciu iba 999 sád
  • Luxusnú kazetu s Certifikátom autentickosti
  • Darčekovú plaketu

Oslávte 35. výročie Silver Eagle spolu s touto prekrásnou sadou dvoch mincí z rýdzeho striebra v exkluzívnej limitácii iba 999 kusov pre celý svet!

Áno, objednávam si sadu mincí Silver Eagle za cenu 229 € (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, sadu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica, s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Ag 999/1000
Priemer:
2 x 40,6 mm
Hmotnosť:
2 x 31,10 g
Kvalita:
BU
Nominálna hodnota:
2 x 1 US dollar
Rok emisie:
2021
Limitácia:
999 ks