Dovoľte, aby sme Vám predstavili výnimočnú mincové sadu vyrazenú k príležitosti 60. výročia prezidentského víťazstva Johna Fitzgeralda Kennedyho. Mince doslova mapujú cestu Kennedyho životom a každá vyobrazuje jeho zásadné životné míľniky.

Prvé mince nesie názov JFK v námorníctve, druhá sa volá Hlava rodiny a tretí sa pýši výstižným názvom Muž v Bielom dome. Exkluzivitu tejto jedinečnej mincový sady podčiarkuje jej veľmi nízka limitácie - iba 1 900 kusov!

Mincový sada bola vyrazená zo základného kovu a zušľachtená rýdzim striebrom 999/1000. O zvýraznenie iniciálok jednotlivých mincí sa postaralo Fairmined zlato tzv. Férové ​​zlato. Jednotlivé čriepky zo života JFK sú znázornené v najmenších detailoch na numismatech v priemere 38,6 mm.

Objednávkou získate:

  • Mince mapujúci život JFK
  • Mincový sadu zušľachtenou rýdzim striebrom 999/1000
  • Zušľachtenie Fairmined zlatom!
  • Limitáciu púhych 1 900 kusov!
  • Elegantné balenie
  • Certifikát autentickosti


Staňte sa majiteľom mincovej sady, v ktorej numizmaty predstavujú časti života JFK, ktorý bol založený na slobode, rovnosti a nádej. Rovnaká slová JFK predniesol vo svojom prezidentskom prejave!

JFK je jednou z najdôležitejších postáv v histórii USA. Verejnosť ho považuje za jedného z najväčších prezidentov. Zastával svoj úrad v ťažkých časoch studenej vojny, za jeho vlády prebehla invázia v Zátoke svíň a začali prvé strety Vojny vo Vietname.

Bol tiež jedným z najväčších propagátorov NASA a prispel k úspechu, ktorým bol prvý človek na Mesiaci. Počas sľubu 20. januára 1961 predniesol slávnu vetu:

"Nepýtaj sa, čo môže urobiť tvoja zem pre teba. Pýtaj sa, čo môžeš ty urobiť pre svoju krajinu. "

Áno, objednávam si mincovú sadu JFK zo základného kovu za cenu € 119 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Najneskôr do 14 dní mi bude odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincovú sadu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Mincová sada:
obsahuje 3 mince
Kov:
Cu
Zušľachtenie :
Fairmined zlato
Zušľachtenie:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
38,6 mm / minca
Hmotnosť:
86,1 g (3x 28,7 g)
Kvalita:
Proof
Nominálna hodnota:
3 x poldolár
Krajina pôvodu:
Šalamúnove ostrovy
Rok emisie:
2021
Limitácia:
1 900 kusov