Spoločný reverz

Predstavujeme Vám sadu pamätných medailí s názvom Panovníci, ktorí zmenili svet. Všetkých päť medailí v sade je vyhotovených unikátnou technikou pripomínajúcou historické mince. Navyše sú v kvalite Antique finish, ktorá medailám prepožičiava starobylý vzhľad.

Niet preto divu, že na medailách sú vyobrazené osobnosti, ktoré tvorili históriu a do značnej miery ovplyvňovali chod dejín. Možno Vám už niektoré mená vyvstali na pamäti…

AVERZ REVERZ
Alexander III. Macedónsky, Galius Julius Caesar, Henrich VIII., Ľudovít XIV. a Napoleon Bonaparte. To sú hlavní hrdinovia averzov. Je tu ďalej uvedené meno a doba života panovníka. Reverz je pre všetkých päť medailí zhodný. Je na ňom vyobrazená bohyňa Victoria ako symbol slávy a víťazstva, ktorý všetkých panovníkov spája. V okruží je uvedený opis, ktorý v preklade znamená „najznámejší panovníci sveta“. Ide o jeden z najbežnejších motívov na originálnych rímskych minciach.

Panovníci, ktorí zmenili svet. Sada 5 pamätných medailí

K sade dostanete Certifikát autentickosti a elegantnú kazetu, v ktorej sú medaily uložené a je možné ich tak reprezentatívne vystavovať.

Objednávkou získate:

  • Celkom 5 medailí oslavujúcich najvýznamnejších panovníkov
  • Medaily verne pripomínajúce historické mince
  • Istotu veľmi nízkej limitácie, iba 500 sád
  • Certifikát autentickosti a elegantnú kazetu

Legendárni vládcovia, ktorí nechali vybudovať nádherné paláce, stáli na čele obávaných armád alebo vytvorili obrovské ríše teraz môžete mať pohromade v jedinečnej sade!

Áno, objednávam si sadu medailí Panovníci, ktorí zmenili svet za cenu 99 (+4,99 € poštovné a balné). Cenu sady je možné uhradiť naraz alebo vo forme 5 bezúročných mesačných splátok, 5x 19,80 €. Teraz neposielam žiadne peniaze. Najneskôr do 14 dní mi bude odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Nepodstupujem tým žiadne riziko, zásielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica, s. r. o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s. r. o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice, s. r. o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
základný
Priemer:
cca 30 mm
Hmotnosť:
cca 10 g
Kvalita:
Antique finish
Limitácia:
500 sád