Zlatý numizmat je emitovaný pri príležitosti lunárneho roku Svine, ktorá vládne roku 2019.

Mincovým kovom numizmatu je rýdze zlato (Au 999/1000) s hmotnosťou 7,78 gramov a priemerom 22 milimetrov. Rok razby mince je 2019 a jej nominálna hodnota činí 50 eur. Emisia je vyrazená v najvyššej mincovej kvalite, takzvanej proof, vďaka ktorej vyniknú aj tie najmenšie detaily averzu a reverzu.

  • Dominantou averzu je sviňa, ktorá akoby vychádzala zo stredu mince. Na averze je aj vzor typický pre čínske tradičné umenie. Nápis Year of the Pig (slovensky Rok svine) sa tiahne po obvode mince. Celý motív je doplnený o ideogram čínskeho majstra kaligrafie.

  • Reverz zdobí dvanásť zvierat čínskeho lunárneho kalendára a dvere typického čínskeho kláštora. Práve cez tieto dvere akoby prechádza sviňa až na averz mince. Tento výjav je symbolom vstupu svine do nového roka.

Rezerváciou získate:

  • Mincu razenú do rýdzeho zlata (999/1000)
  • Nádherné prevedenie emisie Čínskeho lunárneho kalendára
  • Nízku limitáciu - iba 888 kusov pre celý svet!
  • Elegantnú kazeta s číslovaným Certifikátom autentickosti

Minca je uložená do archivačnej kapsuly pre ochranu pred poškodením. Súčasťou zásielky je Certifikát autentickosti, potvrdzujúci vyššie uvedené parametre a tiež reprezentatívny originálny box.

Nádherné prevedenie emisie Čínskeho lunárneho kalendáru, ktoré zachytáva detailné spracovanie všetkých častí zverokruhu má veľmi nízku limitáciu!

Čínsky horoskop na rok 2019 je v znamení Svine, či Prasaťa. Čínsky rok 2019 oficiálne začal dňa 5. februára 2019 a potrvá až do 24. januára 2020. Podľa čínskej astrológie nám rok 2019 prinesie vlnu šťastia a bohatstva. V roku 2019 teda bude ideálny čas na to vhodne investovať a zapracovať na svojich majetkových pomeroch. Nemali by sme sa báť vykročiť z našej komfortnej zóny, pretože nám nové priležitosti môžu priniesť veľa dobrého.

Okrem toho čínsky horoskop na rok 2019 predpovedá vlnu radosti, priateľstva a lásky pre všetky znamenia čínskeho zverokruhu. Podľa čínskej astrológie by sme sa nemali báť nadväzovať nové kontakty, pretože sa nám v roku 2019 môžu hodiť ako v pracovnej, tak aj osobnej oblasti. Rok 2019 by mal byť viacmenej šťastným a pohodovým rokom pre všetky znamenia zverokruhu. Prasa je totiž pozitívne, činorodé a aktívne znamenie a tak na seba v roku 2019 pritiahne úspech takmer v každej oblasti života.

Určitá striedmosť a prísnosť voči sebe samému ale bude nutná, ak chceme aby sa nám darilo dobre. Ak by sme totiž príliš podľahli uvoľnenej atmosfére roku 2019, mohli by sa nám peniaze ľahko rozkotúľať a už nenájsť cestu späť.

Čínsky horoskop ľudí narodených v znamení Prasaťa popisuje ako optimistických, prekypujúcich energiou, miernych a flexibilných. Pre týchto ľudí nie je problém sa prispôsobiť novým podmienkam, radi tiež čelia rôznym výzvam. Vo svojich cieľoch sú vytrvalí, trpezliví a pre svoje blaho alebo blaho svojho okolia sú ochotní mnoho obetovať.

Áno, objednávam si Rok Prasaťa na minci z rýdzeho zlata za cenu € 799 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato (999/1000)
Priemer:
22 mm
Hmotnosť:
7,78 g
Kvalita:
Proof
Nominálna hodnota:
€ 50
Krajina pôvodu:
Francúzsko
Rok emisie:
2019
Limitácia:
888 ks