Aby sme Vám spríjemnili to, čo máme spoločné – vášeň pre skvostné a krásne produkty, snažíme sa pre Vás neustále hľadať nové nápady. Vylepšujeme a rozširujeme tak aj náš sortiment. Dovoľte nám, aby sme Vám teraz predstavili jedinečnú novinku z našej ponuky. Exkluzívny a elegantný ametystový náhrdelník, ktorý je zušľachtený pravým ružovým zlatom a navyše vykladaný čírymi krištáľmi.

Dominantou prívesku je veľký ametyst s rozmermi 10 x 8 milimetrov, nad ktorým sa nachádza menší ametyst s rozmermi 5 x 3 milimetre. Krásu šperku podčiarkujú malé číre krištále, ktoré tak podčiarkujú tmavo fialovú farbu ametystu. Prívesok aj retiazka, ktorá je dlhá 46 centimetrov, je zušľachtená pravým ružovým zlatom. Dĺžka retiazky sa dá predĺžiť až o 5 centimetrov vďaka jej zapínaniu.

Keďže chceme, aby zážitok zo šperku bol naozaj jedinečný, rozhodli som sa Vám k nemu dať ako darček ZADARMO náušnice, ktoré sú v rovnakom dizajne ako prívesok. Náušnice tiež obsahujú pravé ametysty a sú zušľachtené pravým ružovým zlatom.

Objednávkou získate:

  • Šperk zušľachtený pravým ružovým zlatom
  • Prívesok s vloženými ametystami a krištáľmi
  • Náušnice v rovnakom dizajne ZADARMO!
  • Vrátane elegantného balenia a Certifikátu autentickosti

Sme si istí, že tento unikátny šperk rozžiari a vyzdvihne krásu každej ženy!

Vášnivým zberateľom ametystov bol sám cisár Karol IV. Ten nechal kamene vložiť aj do svojej koruny rímskeho cisára. Nájdeme ich aj na Českých korunovačných klenotoch. Predtým totiž ľudia verili, že kamene nositeľovi odovzdajú moc, ktorú v sebe ukrývajú. Ametyst okrem iného prináša nositeľovi duševnú silu a pomáha znižovať mieru stresu.

Áno, objednávam si prívesok s pravými ametystami vykladaný krištáľmi za cenu 99,90 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, prívesok bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, prívesok môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti čiastku, za ktorú bol prívesok zakúpený. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do 31. decembra 2024 alebo do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaný o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s. r. o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Ametystový set:
Zušľachtenie:
Ružové zlato
Dĺžka retiazky:
46 cm
Zapínanie:
až 5 cm
Prívesok:
Veľký ametyst:
10 x 8 mm
Menší ametyst:
5 x 3 mm
Náušnice:
Veľký ametyst:
8 x 6 mm
Menší ametyst:
5 x 3 mm
Zušľachtenie:
Ružové zlato