Malá princezna je o mnoho viac ako len zberateľská minca. Svojim výnimočným tvarom, použitou technológiou výroby Smartminting a veľmi nízkou limitáciou sa radí medzi skutočné unikát.

To skutočné kúzlo ale poznáte hneď, ako otvoríte ružovú hraciu skrinku, v ktorej je minca uložená. Behom okamihu sa spustí mechanický hrací strojček a skrinka sa rozoznie tónmi jednej z najznámejších detských uspávaniek.

Pozrite sa na ukážkové video a zoznámte sa s Malou princeznou:

Minca je vyrazená do rýdzeho striebra (rýdzosť 999/1000). Váži jednu trójsku uncu (presnejšie 31,103 gramov) a má priemer 38,61 milimetrov. Národná Pokladnica tak po numizmatickom bestselleri týchto Vianoc, Uspávanky s malým chlapcom spiacim na špičke mesiaca, nadväzuje na stále viac obľúbenú tradíciu - mincu do kolísky. Tentokrát v dievčenskom vydaní.

  • Na reverze je zobrazené roztomilé nemluvňa bezstarostne sniace na nadýchanom obláčiku s nápisom „Lullaby“, čo je anglický výraz pre uspávanku. Obláčik obklopený hviezdičkami, srdiečkami a balónikom, ktorý vyčnieva z pravidelného guľatého tvaru.

  • Na averze je v spodnej časti portrét jej veličenstva kráľovnej Alžbety II., nominálna hodnota 5$, rok a krajina emitenta. Portrét je opäť obklopený radou drobných hviezdičiek a srdiečok.

Objednávkou získate:

  • 1 uncu rýdzeho striebra (Ag 999/1000)
  • Mincu netradičného tvaru a spracovania
  • Istotu nízkej limitácie - len 999 ks
  • Záruku najvyššej mincovej kvality razby (Proof)
  • Originálny box s hracím strojčekom, ktorý po otvorení prehrá melódiu

Či už uvažujete o detskom darčeku v striebre, alebo chcete svoju zbierku rozšíriť o kúsok, ktorý len ťažko ostane na dne šuplíku - Malá princezná je skvelou voľbou. Neváhajte s rezerváciou.

Revolučná technológia smartminting©

Pri razbe emisie bola využitá revolučná technológia smartminting©, ktorá umožňuje razbu výrazne vyšších reliéfov (a tým zvýraznenie a prekreslenie aj tých najmenších detailov mince) pri zachovaní štandardnej hmotnosti numizmatu.

Táto technológia výrazne posúva hranice modernej numizmatiky a stanovuje nové štandardy a špecifikácie.

Revolučná technológia smartminting©

Áno, objednávam si mincu Malá princezná na jednej unci rýdzeho striebra za cenu € 159 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
38,61 mm
Hmotnosť:
31,1 g
Kvalita:
Antique finish
Nominálna hodnota:
5$
Krajina pôvodu:
Cookovy ostrovy
Rok emisie:
2019
Limitácia:
999 ks
Specialita:
hracia skrinka, v ktorej je minca uložená