Strieborná minca s názvom Pražský hrad vykresľuje okrem spomínaného hradného komplexu aj Karlov most a samozrejme rieku Vltavu. Zrejme tento ikonický výjav poznáte z radu obrazov alebo pohľadníc. Niet divu, že sa dostal aj na striebornú mincu.

Minca je vyrazená do rýdzeho striebra 999/1000 v najvyššej mincovej kvalite, (tzv. Proof). Výnimočnosť mince je zdôraznená aj nízkou limitáciou – iba 249 kusov pre celý svet.

AVERZ REVERZ
Na averze mince je vyobrazený ikonický pohľad na známu pražskú panorámu, konkrétne na areál Pražského hradu, Karlov most a Vltavu. Reverzná strana je venovaná emitentovi mince; Niue. Zobrazený je tu portrét kráľa Karola III., ktorý je s Prahou samotnou prepojený už mnohými návštevami. Tá prvá sa uskutočnila práve pred 33 rokmi, v máji roku 1991, keď vtedy ešte princ Charles prišiel do Československa na súkromnú návštevu na pozvanie prezidenta Václava Havla.

Panoramatický pohľad na Pražský hrad s Karlovým mostom vedúcim na Hrad a katedrálu sv. Víta v centre Pražského hradu je najznámejšia a turistami najvyhľadávanejšia.

Objednávkou získate:

  • Celkom 15,55 gramov rýdzeho striebra
  • Istotu veľmi nízkej limitácie – iba 249 kusov
  • Záruku najvyššej mincovej kvality razby
  • Certifikát autentickosti a elegantnú kazetu

P.S.: Iba 249 majiteľov môže vlastniť túto jednodolárovú mincu! Neváhajte a objednajte si ju len za 99 €!

Áno, objednávam si Pražský hrad na striebornej minci za cenu 99 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, mince bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti čiastku, za ktorú bola mince zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaný o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s. r. o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
34 mm
Hmotnosť:
15,55 g
Kvalita:
Najvyššia mincová kvalita
Nominálna hodnota:
1 $
Krajina pôvodu:
Niue
Rok emisie:
2024
Limitácia:
249 ks