Vedeli ste, že šperky nazývané Kamea z talianskeho cammeo majú za sebou dlhú históriu? Práve preto sme do našej špeciálnej ponuky zaradili aj tento náhrdelník s príveskom Kamea dozdobený 4 krištáľmi.

Dĺžka retiazky je okolo 51 cm a je zakončená zapínaním na silný magnet v tvare guľôčky. Retiazka spoločne s okružím, do ktorého je Kamea vložená je zušľachtená 18-karátovým zlatom.

Prívesok samotný má farbu slonovinovej kosti až oranžovej a je dozdobený 4 krištáľmi. Vyobrazuje bustu ženy, ktorá hľadí na pravú stranu a má vysoko vyčesané vlasy. Niekoľko prameňov má ale spustených dole. Motív je veľmi detailný, je možné vidieť jednotlivé pramene vlasov.

Objednávkou získate šperk:

  • S príveskom Kamea
  • S retiazkou a okružím zušľachteným 18-karátovým zlatom
  • S okružím dozdobeným 4 krištáľmi
  • So zapínaním na silný magnet
  • Uschovaný v elegantnom zamatovom vrecúšku

Urobte si radosť týmto elegantným náhrdelníkom náhradným 18-karátovým zlatom, ktorý navyše získate v elegantnom vrecúšku!

Kamea za sebou majú dlhú históriu. Ich názov bol odvodený od talianskeho cammeo. Kamea nadväzuje na staršie techniky rytia a v podobe, v akej ich poznáme dnes, sa objavujú od 4 storočia pr. n. l. Pôvodom pochádzajú pravdepodobne z Alexandrie, neskôr sa rozšírili aj na územie Grécka a Ríma, kde vzrástla ich obľuba. Predlohou pre výrobu kameou boli dve hlavné témy: mytológia a portréty vladárov. V stredovekej Byzancii sa kamene tešili veľkej obľube a boli odtiaľto dovážané do Európy a na naše územie.

Veľkého rozkvetu sa kamene dočkali najmä v renesančneom Taliansku a Francúzsku, kde sa glyptika stala vyhľadávanou technikou. V 19. storočí počas obdobia klasicizmu, biedermeireu a secesie vznikla ďalšia vlna záujmu o kamene. V Čechách bol významným sochárom, ktorý v umení glyptika vynikal profesor Josef Drahoňovský z Trutnova.

Áno, objednávam si prívesok Kamea za cenu 19,90 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, produkt bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, produkt môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bol produkt zakúpený. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Špecifikácia
Náhrdelník s príveskom Kamea:
Zušľachtenie retiazky :
18-karátové zlato
Rozmery:
35 x 27 mm
Krištále:
4 kusy
Dĺžka retiazky:
51 cm
Zapínanie :
Magnet