Predstavujeme Vám úplnú novinku z našej ponuky - unikátny náhrdelník, ktorý určite významne obohatí Vašu zbierku šperkov. Náhrdelník s motýľom vykladaným krištáľmi podčiarkne krehkosť a pôvab žien, motýľ potom zaiste prinesie šťastie a pýšiť sa s ním môžete na nejednej spoločenskej akcii.

Náhrdelník je decentným šperkom, ktorý pristane každej žene! Má voliteľnú dĺžku retiazky najkratšia je 46 cm, najdlhšia potom 52 cm. Ten je navyše zušľachtený zlatom 750/1000. Retiazku zdobí motýľ s priemerom 2 cm x 2 cm. Jeho krídla sú vyložené dohromady 26 krištáľmi. Obe strany veľkých krídiel majú 8 kryštálov, malé krídla 4 kryštálov. Na tele je jeden veľký krištáľ na mieste hlavy, telíčko zdobí jeden menší krištáľ.

Rezerváciou získate:

  • Retiazka zušľachtená zlatom 750/1000
  • Prívesok vykladaný 26 krištáľmi
  • Retiazka s voliteľnou dĺžkou
  • Šperk uschovaný v elegantnom zamatovom vrecúšku


Urobte si radosť týmto decentným náhrdelníkom so vsadenými krištáľmi, ktorý navyše získate v elegantnom vrecúšku! Neváhajte a objednajte si jeden z týchto krásnych klenotov HNEĎ TERAZ!

Áno, objednávam si prívesok v tvare motýla s krištáľmi za cenu € 15,90 (+ € 4,99 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, produkt bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, produkt môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bol produkt zakúpený. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Špecifikácia
Náhrdelník s príveskom v tvare motýľa: :
Dĺžka náhrdelníku:
46 - 52 cm
Zušľachtenie náhrdleníku:
Zlato 750/1000
Priemer prívesku :
2 cm x 2 cm
Krištále v náhrdelníku:
26 kusov