Vedeli ste, že podobný náhrdelník vlastnila aj milovaná princezná Lady Diana? Tento elegantný náhrdelník, ktorý je teraz súčasťou ponuky Národnej Pokladnice, bol inšpirovaný obľúbeným zafírovým chockerom princeznej Diany. Ta tento šperk dostala púvodne ako brošňu, ako svadobný dar od kráľovnej Alžbety. Brošňa pôvodne patrila kráľovnej Viktórii, ktorá ju dostala pred 141 rokmi darom od princa Alberta.

Náhrdelníku dominuje veľký modrý sklenený krištáľ s rozmermi 18 x 20 mm, obklopený ďalšími menšími čírymi krištáľmi s priemerom 2,5 mm. Modrý krištáľ je osadený 4 radmi hladkých a lesklých perál s veľkosťou od 4 do 5 mm.

Honosnost náhrdelníku dodávajú spony, ktoré rozdeľujú perly, ktoré sú opäť vykladané menšími čírymi kryštálmi vo veľkosti 2 mm. Šperk je zakončený jemným mosadzným zapínaním zušľachteným striebrom. Celková dĺžka tohto krásneho náhrdelníka je 38 cm + 12 cm voliteľné zapínanie.

Objednaním získate:

  • Náhrdelník zo 4 radov lesklých perál
  • Šperky s dominantným modrým kryštálom
  • Voliteľné zapínánie zušľachtené striebrom
  • Náhrdelník inšpirovaný Lady Di
  • Elegantná kazeta a Certifikát autentickosti
  • Náušnice ZDARMA!

Potešte seba alebo svojich blízkych náhrdelníkom kráľovnej sŕdc! Okrem náhrdelníka získate náušníce úplne ZDARMA, ktoré budú skvelým doplňkom! Neváhajte a objednajte si jeden z týchto nádherných šperkov TERAZ!

Áno, objednávam si perlový náhrdelník kráľovnej sŕdc za cenu € 99 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Vrátane náhrdelníka dostanem ZDARMA elegantné náušnice a Certifikát autentickosti uložené spoločne s náhrdelníkom v bielej kazete. Peniaze nezasielam dopredu, náhrdelník bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, náhrdelník môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bol náhrdelník zakúpený. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Dĺžka náhrdelníka:
38 cm
Zapínanie:
voliteľné až 12 cm
:
mosazné, zušľachtené striebrom
Perly:
4 rady
:
hladký povrch, vysoký lesk
Veľkosť jednej perly:
4 - 5 mm
Sklenený modrý kryštál:
18 x 20 mm
Číre kryštály okolo kryštálu:
2,5 mm
Číre kryštály v sponách:
2 mm
ZDARMA:
náušnice so zapínaním typu puzeta