Dňa 2. 4. 2005 Vatikán oznámil smutnú správu obrovskému davu veriacich zhromaždených na Námestí Sv. Petra. Modliaci v slzách oplakávali pápeža označovaného mnohými za "Jána Pavla Veľkého", ktorý ukončil svoju svetskú púť vo veku 84 rokov. V roku 2015 sme si pripomenuli okrúhle 10. výročie úmrtia pápeža, ktorý stál na čele rímskokatolíckej cirkvi 26 rokov a navždy zostane v pamäti verejnosti. Preto Vám s hrdosťou predstavujeme pamätnú medailu Blahoslavený Ján Pavol Veľký, razenú k ucteniu tohto významného predstaviteľa cirkvi.

Medaila zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000 bola vyrazená v tej najvyššej kvalite razby - lešteným razidlom, čo umožňuje precízne znázorniť aj tie najmenšie detaily. K medaile je priložený Certifikát autentickosti potvrdzujúci jej pravosť a kvalitu.

Averz zobrazuje bustu pápeža Jána Pavla II. Jadro reverzu zdobí erb pápeža, nad ktorým je umiestnené jeho meno Ján Pavol II. Rodné meno pápeža – Karol Wojtyla - vidíme v spodnej časti medaily.

Objednaním medaily získate:

  • Najvyššiu kvalitu razby - leštené razidlo
  • Certifikát autentickosti potvrdzujúci kvalitu medaily
  • Medailu zušľachtenú rýdzim zlatom 999/1000
  • Právo na pravidelné odoberanie medailí z kolekcie Ján Pavol II. – Muž, ktorý zmenil svet
  • Ušetríte 15 a poštovné neplatíte!

Získajte svoju medailu Blahoslavený Ján Pavol II. teraz za výnimočnú zvýhodnenú cenu len 14,95 (namiesto 29,95 ) a poštovné neplatíte!

Národná Pokladnica Vám s hrdosťou predstavuje jedinečnú kolekciu pamätných medailí „Ján Pavol II. – Muž, ktorý zmenil svet“. Kolekcia medailí bola emitovaná pri príležitosti uctenia si bývalého pápeža Jána Pavla II. v jeho rodnej krajine - v Poľsku. Každý unikát patriaci do tejto kolekcii je zušľachtený rýdzim zlatom 999/1000!

Originálna kolekcia je venovaná pamiatke jednému z najvýznamnejších predstaviteľov cirkvi. Okrem prvej medaily, nazvanej Blahoslavený Ján Pavol Veľký, máte jedinečnú príležitosť získať ďalšie exempláre, ktoré predstavujú najvýznamnejšie prínosy a charakteristiky pápeža Jána Pavla II. V kolekcii sa nachádza celkom 24 medailí.

Všetky medaily kolekcie sú zušľachtené rýdzim zlatom a razené v najvyššej kvalite – lešteným razidlom. Ku každej medaile je pripojený Certifikát autentickosti poskytujúci záruku pravosti, rýdzosti vzácneho kovu a najvyššej kvality razby.

Ku každej kolekcii ZADARMO prijmete:

  • Certifikát autentickosti ku každej medaile
  • Elegantnú drevenú kazetu na bezpečné uloženie a prezentovanie medailí
  • Individuálne číslované Osvedčenie o vlastníctve kolekcie

Áno,chcem začať zbierať pozlátené pamätné medaily Ján Pavol II. - Muž, ktorý zmenil svet. Objednávam si prvú medailu Blahoslavený Ján Pavol Veľký za zvýhodnenú cenu iba 14,95 € vrátane poštovného a balného (namiesto 29,95 ). Peniaze nezasielam dopredu, pozlátená medaila Blahoslavený Ján Pavol Veľký zo základného kovu bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu Blahoslavený Ján Pavol Veľký ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily z kolekcie Ján Pavol II. - Muž, ktorý zmenil svet. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 29,95 (+ 4,99  poštovné a balné). Každú pozlátenú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Ján Pavol II. - Muž, ktorý zmenil svet môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku pamätných medailí z kolekcie Ján Pavol II. - Muž, ktorý zmenil svet a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Meď
Zušľachtenie:
Rýdze zlato 999/1000
Hmotnosť:
15 g
Priemer:
34 mm
Rok :
2020
Limitácia:
2000 kolekcií