Dovoľujeme si vám ponúknuť numizmatickú pamätnú sadu venovanú legendárnej ságe Pán prsteňov. Mnohí ju čítali, iní videli sfilmovanú podobu a verní fanúšikovia najskôr oboje.

Nielen pre fanúšikov tejto svetoznámej fantasy ale aj pre zberateľov filmových numizmatov všeobecne určená pamätná sada zušľachtenej mince a striebornej bankovky v podobe knižnej záložky:

  • Oficiálna minca Pán prsteňov je zušľachtená rýdzim striebrom a parciálne tiež rýdzim zlatom. Ústredným motívom averznej strany je Veľký prsteň moci, ktorý vďaka zušľachteniu rýdzim zlatom 999/1000 na minci doslova žiari! Na prsteni je uvedený verš písaný v pôvodnom písme Tengwar, teda Čiernej reči Mordoru. Originálne písmo aj reč vytvoril sám autor ságy, John Ronald Reuel Tolkien.

Oficiálna knižná záložka Pán prsteňov je z rýdzeho striebra s hmotnosťou 3 gramy. Hlavným motívom reverznej strany knižnej záložky je prsteň, ktorý vďaka zušľachteniu nákladnou farebnou aplikáciou v zlatej farbe doslova žiari. Pod prsteňom je anglické znenie básne.

Sada numizmatov s motívmi z Pána prsteňov rozžiari Vašu numizmatickú zbierku! Môže byť ideálnym darčekom pre všetkých fanúšikov a zberateľov Pána prsteňov! Neváhajte s objednávkou!

Oficiálna knižná záložka Pán prstenov Oficiálna minca Pán prstenov

Áno, objednávam sadu Pán Prsteňov za cenu 90 € (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, zásielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Spoločne s zásielkou obdržím navyše elegantné balenie a Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Mince:
Kov:
Základný kov
Zušľachtenie:
Rýdze striebro a zlato 999/1000
Priemer:
41 mm
Hmotnosť:
31 g
Kvalita:
Proof-like
Nominálna hodnota:
0,5 Dollar
Krajina pôvodu:
Samoa
Rok emisie:
2022
Limitace:
50 000 ks
Záložka:
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Rozmer:
150 x 70 mm
Hmotnosť:
3 g
Kvalita:
Proof-like
Nom. hodnota:
1 Dollar
Krajina pôvodu:
Samoa
Rok:
2022
Limitace:
20 000 ks