Veľký nástenný kalendár 2024 plný bankoviek

Premýšľate o praktickom a krásnom darčeku nielen pre milovníkov numizmatiky? Darček, s ktorým si Vás každý zapamätá? Potom si pozrite náš kalendár na rok 2024 s názvom Staroveké kultúry. Niečo mi hovorí, že to bude hit týchto Vianoc.

Nástenný mesačný kalendár môže byť živým doplnkom každej domácnosti, pracovne alebo kancelárie. Každý mesiac prelistujete na novú bankovku a zakaždým z iného štátu.

Kalendár formátu A3 (297 x 420 mm) obsahuje postupne 12 bankoviek zobrazujúcich významné staroveké pamiatky z celého sveta. Ide o obehové bankovky, ktoré však nikdy neboli v obehu, a preto sú prvotriednej kvality. Bankovky sú uložené v priehľadných plastových obaloch, z ktorých sa dajú ľahko vybrať.

Môžem Vás nalákať napríklad na januárovú bankovku 1 peso z Mexika s motívom mesačného kameňa, ktorý je známejší ako aztécky kalendár.

V septembri sa prelistujete na egyptskú bankovku s hodnotou 5 peso s bustou kráľovnej Nefertiti.

November patrí sýrskej 50-librovej bankovke. Zobrazuje hlinenú tabuľku s ugaritským klinovým písmom.

Objednávkou získate:

  • Exkluzívny nástenný kalendár
  • Celkovo 12 bankoviek symbolizujúcich staroveký svet

Kalendár bol zostavený pre Národnú Pokladnicu. Nikde inde ho nezoženiete.

Áno, objednávam si Veľký nástenný kalendár 2024 plný bankoviek za cenu 59,90 € (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, zasielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Spoločne s medailónikem obdržím navyše Certifikát autentickosti a darčekovu kazetu ko darček. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do 31. januara 2024 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Počet listov:
12
Počet bankoviek:
12
Jazyk:
Angličtina
Vydavateľ:
Národná Pokladnica
Rozmery:
297 x 420 mm