Pripomeňte si slovenských a československých prezidentov na pamätných medailách zušľachtených rýdzim zlatom 999/1000.

Teraz máte, ako náš vážený zákazník, možnosť získať pamätnú medailu Prezident Michal Kováč len za 19,95  namiesto bežných 39,95 . Využite túto výhodnú ponuku a ušetrite 20 ! Aby ste sa mohli presvedčiť o výnimočnosti tejto medaily, Národná Pokladnica prednostne rezervovala jednu práve pre Vás.

Pamätná medaila je zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000 a jej priemer je 38,61 milimetrov. Bola vyrazená v najvyššej kvalite razby Proof. Vďaka tomuto spôsobu spracovania (kombinácia matných a lesklých častí) sú zreteľne viditeľné aj tie najmenšie detaily.

Pamätná medaila s prvým prezidentom samostatného Slovenska po vzniku v roku 1993 otvára pomyselnú bránu do kolekcie Naši prezidenti. Táto exkluzívna kolekcia v ponuke Národnej Pokladnice zachytáva predstaviteľov prezidentského úradu od vzniku samostatnej ČSR až po súčasnosť.

Bohaté príslušenstvo ZADARMO

Objednávkou prvej pamätnej medaily získate:

  • Medailu Prezident M. Kováč zušľachtenú rýdzim zlatom 999/1000
  • Odznak so štátnou vlajkou ako darček
  • Certifikát autentickosti
  • Záruku najvyššej kvality razby
  • Právo na pravidelné odoberanie ďalších pamätných medailí
  • Darčeky v ďalších zásielkach

Objednaním pamätné medaily Prezident Michal Kováč si súčasne zaistíte právo na pravidelné odoberanie pamätných medailí z kolekcie Naši prezidenti. Každú pamätnú medailu môžete vrátiť v 14-dennej lehote od doručenia s garanciou vrátenia peňazí. Zbieranie pamätných medailí môžete v ktorejkoľvek chvíli ukončiť.

Darček pri okamžitej rezervácii - elegantné drevené pero ZADARMO v ďalšej zásielke!

Naši prezidenti – najnovšia kolekcia Národnej Pokladnice
Životy a činy osôb stojacich v čele štátu k sebe vždy priťahovali pozornosť širokej verejnosti, pretože do značnej miery pozitívne ci negatívne ovplyvňovali a ovplyvňujú chod dejín. To je jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli pre vydanie ucelenej kolekcie s výstižným názvom Naši prezidenti.

Kolekcia Naši prezidenti je unikátnou ucelenou kolekciou pamätných medailí zušľachtených rýdzim zlatom 999/1000, ktorá originálnym spôsobom zobrazuje československých a českých prezidentov. Kolekcia sa pýši celkom 14 pamätnými medailami. 

Od Masaryka po Zuzanu Čaputovú
Všetci štátnici sú zobrazení výhradne z profilu tak, ako je pri medailách so štátnikmi dobrým zvykom. Na averzoch prezidentských medailí je zobrazený československý lev v pôvodnom podaní od Alfonsa Muchu. Pozlátený povrch medaily robí tento štátny symbol ešte žiarivejším.

Táto výnimočná kolekcia zachytáva predstaviteľov prezidentského úradu od vzniku samostatnej ČSR až po súčasnosť. 

Ukážka ďalších medailí zo zbierky

Áno, chcem začať zbierať pamätné medaily zušľachtené rýdzim zlatom z kolekcie Naši prezidenti. Objednávam si prvú pamätnú medailu Prezident Michal Kováč za zvýhodnenú cenu iba 19,95 € vrátane poštovného a balného (namiesto 39,95 ). Peniaze nezasielam dopredu, zásielka bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si zásilku ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily z kolekcie Naši prezidenti. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 39,95  (+ 4,99  poštovné a balné). Každú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti sumu, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Naši prezidenti môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo e-mailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť kolekciu Naši Prezidenti a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily zasielané. Národná Pokladnica, s. r. o. si vyhradzuje právo zvýšiť sumu poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s. r. o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice, s. r. o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Základný
Zušľachtenie:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
38,61 mm
Hmotnosť:
28 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby
Rok emisie:
2022
Limitácia:
5000 kompletných kolekcií