Celý svet pozná kráľa rock'n'rollu Elvisa Presleyho a jeho najslávnejšie piesne! Prinášame vám ich v oficiálnej sade v spolupráci s Elvis Presley Enterprises. Súprava je veľmi prísne limitovaná na iba 19 999 kusov na celom svete. Okrem toho máme navyše ZADARMO mincu s podobizňou Elvisa Presleyho, ktorá je zušľachtěná 24-karátovým zlatom.

Mince v tejto oficiálnej zbierke nesú názvy najznámejších a najhranejších piesní, ktoré pozná každý! Všetky sú zušľachtené 24-karátovým zlatom s priemerom 38,60 mm, na ktorom nádherne vyniknú podobizne spevákov! Každá minca má jedinečnú hmotnosť 28,28 gramu.

Okrem toho dostanete ZDARMA ďalšiu mincu zušľachtenú 24-karátovým zlatom s priemerom 32 milimetrov a hmotnosťou 14,14 gramu s podobizňou mladého Elvisa Presleyho.

Objednávkou získate:

 • Oficiálna sada mincí ELVIS PRESLEY™
 • 5 mincí zušľachtených 24-karátovým zlatom
 • Najslávnejšie piesne Elvisa Presleyho na minciach
 • Veľmi nízka limitácia - 19 999 sad pre celý svet!
 • 6 minca s kráľom rock'n'rollu ZDARMA
 • Tematický numizmatický zakladač
 • Certifikáty autentickosti


Tak neváhajte a objednajte si sadu King of Rock 'n' Roll, ktorú nájdete len v ponuke Národnej Pokladnice, inde ju hľadať nemusíte!

Názvy 5 mincí zo sady, zušľachtené 24-karátovým zlatom:

 1. Jailhouse Rock
 2. All Shook Up
 3. Can´t Help Falling in Love
 4. Don´t be Cruel
 5. Heartbreak Hotel

Áno, objednávam si oficiálnu sadu Elvis PresleyTM za cenu € 179,90 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, sada bude hradena pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, sadu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bolasada zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Sada:
5 mincí
Zušľachtenie:
5 x 24 karátové zlato
Kov:
5 x CuNi
Priemer:
5 x 38,60 mm
Hmotnosť:
5 x 28, 28 g
Kvalita:
5 x BU
Nominálna hodnota:
5 x 1 Crown
Krajina pôvodu:
Gibraltár
Rok emisie:
2021
Limitácia:
19 999 sád
Ďalšia 6 minca:
ZDARMA
Zušľachtenie mince:
24-karátové zlato
Priemer mince:
32 mm
Hmotnosť mince:
14,14 g