Pražský hrad

Zlatá minca, ktorú si môže dovoliť každý!

Pražský hrad bol postavený v 9. storočí a so svojimi rozmermi 570 x 128 m je jeden z najväčších hradných komplexov na svete. Hrad sa tiež pýši prvenstvom podľa Guinessovej knihy rekordov ako najväčší starobylý hrad na svete. A tiež je najväčším doteraz obývaným hradom na svete. V katedrále svätého Víta, ktorá k hradu neodmysliteľne patrí, sú uložené české korunovačné klenoty.

Oficiálna pamätná minca Pražský hrad umožňuje zberateľom získať zlatú mincu najvyššej rýdzosti za cenu, ktorú si môže dovoliť každý. Táto oficiálna zlatá emisia bola vyrazená do rýdzeho zlata (999/1000) v najvyššej mincovej kvalite - lešteným razidlom. Vďaka svojmu výnimočne malému priemeru 11 mm patrí medzi najmenšie zlaté mince sveta!

Razba takto malých mincí ešte nedávno nebola technicky vôbec možná. Dnes však tieto emisie patria medzi zberateľmi k najvyhľadávanejším. Vďaka malému rozmeru si totiž pravú mincu z rýdzeho zlata môže dovoliť takmer každý.

  • Oficiálna zlatá minca razená do rýdzeho zlata (999/1000)
  • Najvyššia mincová kvalita
  • Vyhľadávaný priemer 11 mm
  • Certifikát autentickosti
  • 50 € zľava – zlatá minca Pražský hrad za cenu len 49,95 €

Spoločne so zásielkou dostanete aj Certifikát autentickosti, ktorý zaručuje pravosť tejto zlatej mince a zároveň obsahuje cenné informácie.

Objednajte teraz a získate oficiálnu zlatú mincu Pražský hrad so zľavou 50 €!

Buďte medzi prvými, kto bude vlastniť túto jedinečnú mincu, ktorú môžete získať jedine v Národnej Pokladnici.

Najmenšie zlaté mince sveta!

Cenný kov v najčistejšej podobe, nádherné motívy z celého sveta a v neposlednom rade tiež najvyššia kvalita - to všetko robí kolekciu Najmenších zlatých mincí sveta tak výnimočnú. Každá zlatá minca je navyše oficiálnym platidlom v krajine emitenta, jedná sa teda o skutočné peniaze a zákonné platidlo.

Ku kolekcii obdržíte ZADARMO:

  • Certifikát autentickosti ku každej minci
  • Elegantnú kazetu na vystavenie a uloženie Vašej cennej zbierky mincí
  • Numizmatickú lupu na obdivovanie motívov a detailov na minciach
  • Individuálne očíslované Osvedčenie o vlastníctve zbierky na Vaše meno
  • Mosadznú tabuľku s číslom kolekcie a Vaším menom
Ku kolekcii získate bohaté príslušenstvo

Do tejto atraktívnej kolekcie patria také významné osobnosti, ako sú Ján Pavol II, princezná Diana či J. F. Kennedy, ďalej 35. výročie Austrálskeho nuggetu, 40. výročie Libertad alebo udalosť ako 100. výročie udelenia Nobelovej ceny A. Einsteinovi, a mnohé ďalšie zaujímavé motívy. Počet kolekcií je však prísne limitovaný.

Pre Slovenskú republiku je k dispozícii len 2 000 kolekcií. Jedine včasná rezervácia Vám zaručí, že budete môcť začať zbierať kolekciu, ktorá spĺňa tie najvyššie očakávania a požiadavky zberateľov a investorov po celom svete.

Ilustračný obrázok. Ukážka predchádzajúcich mincí.
Ilustračný obrázok. Ukážka predchádzajúcich mincí.

Áno, chcem začať zbierať zlaté mince Najmenšie zlaté mince sveta. Objednávam si prvú mincu z rýdzeho zlata 999/1000 Pražský hrad za zvýhodnenú cenu iba 49,95 € vrátane poštovného a balného (namiesto 99,95 €). Peniaze nezasielam dopredu, zlatá minca Pražský hrad bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Pokiaľ si mincu Pražský hrad ponechám, objednám si tak ďalšie zlaté mince z kolekcie Najmenšie mince sveta. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 99,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú mincu z rýdzeho zlata 999/1000 môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola zlatá minca zakúpená. Zbieranie mincí z kolekcie Najmenšie zlaté mince sveta môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31.decembra 2024 pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku zlatých mincí z kolekcie Najmenšie zlaté mince sveta a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie mince z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Kvalita:
Leštené razidlo
Priemer:
11 mm
Krajina emitenta:
Niue Island
Nominálna hodnota :
1 dolár
Rok emisie:
2021
Hmotnosť:
0,50 g