Predstavujeme Vám úplnú novinku z našej ponuky - jedinečný náhrdelník, ktorý určite významne obohatí Vašu zbierku šperkov. Srdcový náhrdelník podčiarkne krehkosť a pôvab žien, slon potom zaiste prinesie šťastie a pýšiť sa s ním môžete na nejednej spoločenskej akcii.

Náhrdelník sa skladá z dominantného srdca, uprostred ktorého je usadený slon. Celý výjav je zušľachtený dvoma drahými kovmi, zlatom a striebrom. Aby šperk mal ten pravý lesk a pôvab, sú do neho ručne vsadené Swarovski krištále vo vysokom počte 40 kusov. Dĺžka náhrdelníka je približne 46 cm.

Symbolika srdca má mnoho významov a v jednotlivých kultúrach sa líšia. Kým v oriente predstavuje intuíciu a intelekt, v západnom svete symbolizuje cit a lásku. Jeho symbolika sa tiež odlišuje v jednotlivých kultúrach. Zaujímavé je tiež, že srdce, tak ako ho dnes kreslíme, nemá so skutočným srdcom veľa spoločného.

Silná symbolika slonov je významnou pre mnoho kultúr. Jej pôvod siaha od Ázie až k nám a do Európy sa začal dostávať až v 19. storočí spoločne s hinduistickou a budhistickou kultúrou. V súčasnom svete nesú najmä symboliku šťastia, múdrosti a skúsenosti.

Objednávkou získate:

  • Darček pre každú ženu!
  • Šperk zušľachtený dvoma drahými kovmi
  • 40 kusov ručne vložených Swarovski krištáľov
  • Šperk pre každú príležitosť!
  • Elegantné vrecúško


Potešte seba alebo svojich blízkych prekrásnym náhrdelníkom v tvare srdca so slonom! K náhrdelníku navyše získate ochranné balenie v podobe elegantného vrecúška úplne ZADARMO! Neváhajte a objednajte si jeden z týchto krásnych klenotov HNEĎ TERAZ!

Symbolika srdca má mnoho významov a v jednotlivých kultúrach sa líšia.

Kým v oriente predstavuje intuíciu a intelekt, v západnom svete symbolizuje cit a lásku. Jeho symbolika sa tiež odlišuje v jednotlivých kultúrach. Zaujímavé je tiež, že srdce tak, ako ho dnes kreslíme, nemá so skutočným srdcom veľa spoločného. Na prepojenie týchto dvoch motívov došlo medzi 13. a 16. storočím, kedy sa zakreslený symbol srdca stal metaforou pre srdce ľudské.

Silná symbolika slonov je významnou pre mnoho kultúr.

Jej pôvod siaha od Ázie až k nám, do Európy sa začal dostávať až v 19. storočí spoločne s hinduistickou a budhistickou kultúrou. V súčasnom svete nesú najmä symboliku šťastia, múdrosti a skúsenosti. Tiež bývajú považovaní za symbol loajality, spoločenstva a jednoty. Oproti tomu v minulosti predstavovali nežnosť, silu, hlúposť, ale aj inteligenciu.

Áno, objednávam si prívesok v tvare srdca so slonom za cenu € 21,90 (+ € 4,99 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, produkt bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, produkt môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bol produkt zakúpený. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Náhrdelník srdce so slonom:
Zušľachtenie srdce:
Striebro
Zušľachtenie slon:
Zlato
Swarovski kryštály:
40 kusov
Dĺžka retiazky:
46 cm