Je to strieborné, okrúhle, ale nie je to mince, ani medaily. Čo je to? Je to medailón! A to z rýdzeho striebra zavesený na jemnej striebornej retiazke.

Predlohou pre šperk v dnešnej ponuke je umelecké dielo s názvom „Jaro“ od českého maliara a grafika z obdobia secesie Alfonsa Maria Muchu. Mucha jar stvárnil ako ladnú dievčinu s obnaženými ramenami oblečenú do svetlo zelených dlhých šiat. Dievča drží plnú náruč farebných kvetov, ktorými Mucha vyjadruje kvitnúcu povahu jari.

Medailónik je vyrazený z 2,80 gramov rýdzeho striebra (999/1000) a je zavesený na striebornú retiazku s hmotnosťou cca 2,20 gramov a rýdzosťou 925/1000. Retiazka má dĺžku 47 centimetrov, ale tromi väčšími očkami retiazky je možné skrátiť aj na 45 a 42 centimetrov.

Šperk je pečlivo uložený do štýlovej bielej kazety spoločne s Certifikátom autentickosti a tiež darčekovú kartičku na vytvorenie osobného priania obdarovanej osobe.

Či už premýšľate o peknom darčeku pre seba alebo pre svojich blízkych, tento šperk je skvelá voľba!

Medailónik z rýdzeho striebra s motívy diela Alfonsa MuchuÁno, objednávam si Strieborný medailonek na striebornej retiazke za cenu 84,90 € (+ 4,99 poštovné a balné). Cenu sady je možné uhradiť naraz alebo vo forme 2 bezúročných mesačných splátok, 2 x 42,45 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, zasielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Spoločne s medailónikem obdržím navyše Certifikát autentickosti a darčekovu kazetu ko darček. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2023 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov medailoniku:
Rýdze striebro
Priemer medailóniku:
20 mm
Hmotnosť medailóniku:
2,80 g
Kov retiazky:
Striebro 925/1000
Hmotnosť retiazky:
2,20 g
Dĺžka retiazky:
47 cm