Dovoľte mi predstaviť mincu z rýdzeho zlata – pamiatku na Wolfganga Amadea Mozarta vyrazenú presne 230 rokov po jeho úmrtí. Táto zlatá minca s hmotnosťou 3,11 gramov rýdzeho zlata 999/1000 má priemer 18 milimetrov. Každý z iba 499 kusov je opatrený vrúbkovanou hranou, ktorá robí mincu ešte zaujímavejšou a krajšou.

AVERS REVERS
Prezentuje nominálnu hodnotu a profilový portrét kráľovnej Alžbety II. Ďalej rok razby a krajinu emitenta. Podobizeň W. A. Mozarta a husľový kľúč. Ďalej je tu uvedený dátum narodenia a úmrtia umelca a tiež jeho podpis.

Minca je uložená v originálnej kazete z brezového dreva, ktorá podčiarkuje krásu a jedinečnosť mince. Na viečku kazety nájdete gravírovaný husľový kľúč, rovnaký ako na samotnej minci. Samozrejmosťou je Certifikát autentickosti potvrdzujúci vyššie uvedené parametre.

Originálna drevená kazeta

Rezerváciou získate:

  • 3,11 gramu rýdzeho zlata (999/1000)
  • Záruku najvyššej mincovej kvality (Proof)
  • Istotu nízkej limitácie, iba 499 kusov
  • Originálnu drevenú kazetu a Certifikát autentickosti
  • DARČEK ZADARMO – reprodukcia plagátu k opere Don Giovanni

K minci dostanete navyše ZADARMO reprodukciu plagátu k opere Don Giovanni konanej 15. júna 1788 v nemeckom Lipsku!


Áno, objednávam si mincu z 1/10 oz rýdzeho zlata W. A. Mozart za zvýhodněnou cenu 509 € (+ 4,99 poštovné a balné). Cenu mince je možné uhradiť naraz alebo vo forme 2 bezúročných mesačných splátok, 2x 254,50 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Spoločne s mincou obdržím navyše elegantné balenie a Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
18 mm
Hmotnosť:
3,11 g
Kvalita:
Najvyššia mincová
Nominálna hodnota:
5 $
Krajina pôvodu:
Niue
Rok emisie:
2021
Limitácia:
499 ks