Predstavujeme najpredávanejšiu striebornú mincu s 3D efektom zobrazujúcu exotického motýľa. Strieborná edícia mincí s 3D motýľom patrí medzi bestsellery a teraz máte šancu získať záverečnú emisiu tejto populárnej série!

Nádherná minca s 3D motýľom bola vyrazená z rýdzeho striebra 999/1000 v najvyššej mincovej kvalite - lešteným razidlom. Výnimočnosť numizmatu, ktorý je každoročne ihneď vypredaný, je zdôraznená prísnou limitáciou len 2500 kusov pre celý svet!

Box na mincu

Rezerváciou prekrásnej mince s 3D motýľom získate:

  • Rýdze striebro 999/1000
  • Jedinečný 3D efekt s technológiou smartminting©
  • Poslednú emisiu z úspešnej série
  • Najvyššiu mincovú kvalitu – leštené razidlo
  • Prísnu celosvetovú limitáciu len 2500 kusov

Každý rok vypredané!

Strieborná minca s 3D exotickým motýľom je netrpezlivo očakávaná zberateľmi po celom svete, o čom svedčí aj fakt, že je každoročne okamžite vypredaná. Nepremeškajte príležitosť získať poslednú emisiu úspešnej série!

Revolučná technológia smartminting©

Vďaka použitej revolučnej technológii smartminting© sú zvýraznené a prekreslené aj tie najmenšie detaily numizmatu a motýľ pôsobí ako živý!

Všetky kvality numizmatu a rýdzosť drahého kovu dokazuje priložený Certifikát autentickosti. Minca je dodávaná vo výstavnom boxe, ktorý zároveň slúži pre bezpečné uloženie numizmatu.

Áno, objednávam si striebornú mincu 3D motýľ 2017 za cenu € 149 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
38,61 mm
Hmotnosť:
25 g
Kvalita:
Najvyššia mincová kvalita - leštené razidlo
Nominálna hodnota:
500 tugrikov
Krajina pôvodu:
Mongolsko
Rok emisie:
2017
Limitácia:
2500