Vedeli ste, že podobný náhrdelník vlastnila aj milovaná princezná Lady Diana? Tento elegantný náhrdelník, ktorý najnovšie patrí Národnej Pokladnice bol inšpirovaný práve obľúbeným zafírovým chokerom princeznej Diany. Tá tento šperk dostala pôvodne ako brošňu, svadobným darom od kráľovnej Alžbety. Pôvodne brošňa patrila kráľovnej Viktórii, ktorá ho dostala 141 rokov predtým ako dar od princa Alberta.

Dominantou náhrdelníka je veľký modrý sklenený krištáľ vo veľkosti 20 x 28 mm, ktorý obklopujú ďalšie menšie číre krištále, ktorých je 24 a majú rozmer 2,5 mm. Tento prekrásny krištáľový prívesok je zavesený na retiazke zušľachteným ródiom, zakončený nastaviteľným zapínaním.

Nenahraditeľným doplnkom tohto prekrásneho šperku sú náušnice, ktoré od nás dostanete ZDARMA. Náhrdelník skvele doplnia, pretože sú v podobnom dizajne ako prívesok samotný. Majú v sebe vložený menší modrý krištále vo veľkosti 6 x 8 mm, ktorý obklopujú číre krištále vo veľkosti 1,5 mm. Náušnice majú zapínanie typu puzeta a sú spoločne s náhrdelníkom zabalené v elegantnom čiernom vrecúšku.

Objednávkou získate:

  • Šperk s dominantným modrým krištáľom
  • Voliteľné zapínanie
  • Retiazka s nastaviteľným zapínaním zušľachtená ródiom
  • Náhrdelník inšpirovaný Lady Di
  • Náušnice ZADARMO!
  • Elegantné čierne vrecúško

Potešte seba alebo svojich blízkych náhrdelníkom inšpirovaným šperkom princeznej Lady Diany! K náhrdelníku navyše získate náušnice úplne ZADARMO, ktoré budú skvelým doplnkom! Neváhajte a objednajte si jeden z týchto krásnych klenotov HNEĎ TERAZ!

Áno, objednávam si náhrdelník s modrým krištáľom za cenu € 39,90 (+ € 4,99 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Vrátane náhrdelníka dostanem ZADARMO elegantné náušnice uložené spoločne s náhrdelníkom v čiernom vrecúšku. Peniaze nezasielam dopredu, náhrdelník bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, náhrdelník môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bol náhrdelník zakúpený. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Retiazka:
46 cm, zušľachtený ródiom
Modrý kryštál:
20 x 28 mm
Číre kryštály okolo kryštálu:
24 x 2,5mm
Zapínanie:
nastaviteľné, zušľachtené ródiom
Náušnice:
ZDARMA!
Modré kryštály v náušniciach:
6 x 8 mm
Číre kryštály v náušniciach:
1,5 mm
Balenie:
čierne vrecúško