Maorské umenie 2017 - Taniwha

Neopakovateľná krása maorského umenia v jednej unci rýdzeho striebra!

Maorská Taniwha je vyrazená do rýdzeho striebra (rýdzosť 999/1000). Emisia je spracovaná v najvyššej mincovej kvalite pomocou špeciálneho lešteného razidla, v kvalite proof. Jej hmotnosť je jedna trójska unca (presnejšie 31,103 gramov) a priemer 40 milimetrov. Nominálna hodnota mince je 1 novozélandský dolár.

Názov numizmatu Taniwha (v Maorčine sa vyslovuje tanifa) pochádza z maorskej mytológie a znamená desivú vodnú príšeru žijúcu v hlbokých tôňach v riekach, v tmavých jaskyniach alebo v mori v obrovských vlnách. Býva ale predstavená aj v iných podobách, ako obluda s krídlami.

Reverz emisie predstavuje spomínanú legendárnu vodnú príšeru vystupujúcu z vĺn mora. Autorom tohto nádherne prepracovaného návrhu je preslávený novozélandský umelec Dave Burke. Zároveň je tu uvedená nominálna hodnota v Maorčine aj v angličtine. Na averzovej strane je vyobrazený portrét kráľovnej Alžbety II.

Darček zadarmo: rám na vystavenie minceRezerváciou mince získate:

  • 1 unca rýdzeho striebra 999/1000
  • Oficiálna minca z Nového Zélandu
  • Limitácia len 1500 ks pre celý svet
  • Darček zadarmo: rám na vystavenie mince
  • Certifikát autentickosti a elegantný box

Minca z čistého striebra je uložená do elegantnej kazety s impozantným motívom, opäť sa jedná o taniwha.

Špecifikácia
Kov:
Striebro 999/1000
Rozmery :
40 x 40 mm
Hmotnosť mince:
1 oz = 31,15 g
Nominálna hodnota:
1 NZD
Krajina emitenta:
Nový Zéland
Rok emisie:
2017
Limitácia:
1500 ks pre celý svet

Áno, objednávam si striebornú mincu Maorské umenie za cenu € 169 (+ € 4,90 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.