Predstavujeme Vám unikátnu medailu z rýdzeho zlata 999/1000, ktorá je ozvláštnená farebnou aplikáciou v podobe štvorlístka. Každá medaila, z veľmi nízkej limitácie 999 kusov, je opatrená týmto snáď najznámejším symbolom šťastia.

AVERZ REVERZ
Na averze medaily s priemerom 13,92 milimetrov je farebnou aplikáciou nanesený už spomínaný štvorlístok. Lev obkrúžený tzv. perlovcom. Na starších zlatých minciach plnil perlovec ochrannú funkciu proti znehodnoteniu odkrajovaním. Dnes má skôr funkciu okrasnú.

Zlatá medaila je uložená v obdĺžnikovej numizmatickej kapsule vystlanej čiernou velúrovou výplňou. Na výplni je zlatým písmom uvedená špecifikácia. Kompletnú špecifikáciu medaily nájdete v Certifikáte autentickosti, ktorý obdržíte spoločne s medailou.

Štvorlístok pre šťastie na medaily z rýdzeho zlata

Objednávkou získate:

  • Rýdze zlato 999/1000
  • Záruku najvyššej kvality razby
  • Istotu veľmi nízkej limitácie
  • Certifikát autentickosti

Viete prečo je práve štvorlístok spájaný so šťastím? Údajne preto, že nie je ľahké ho nájsť. Vy už ale hľadať nemusíte! Neváhajte s objednávkou.

Táto medaila nezostane na dne šuplíka. Či už premýšľate o darčeku pre seba, alebo chcete prekvapiť svojich blízkych - Štvorlístok plný šťastia je skvelá voľba! Šťastie sa Vám nalepí na päty.


Áno, objednávam si Štvorlístok pre šťastie na medaily z rýdzeho zlata za cenu 59,90 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, medaila bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaný o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s. r. o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Priemer:
13,92 mm
Špecialita:
Parciálne kolorovanie
Hmotnosť:
1/200 Oz (0,155 g)
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby
Rok emisie:
2024
Limitácia:
999 ks