Dovoľte, aby sme Vám predstavili jedinečnú sadu, ktorá bola špeciálne zostavená na počesť zakladateľov Československa. Obsahuje tri pamätné medaily, ktoré vyobrazujú T. G. Masaryka, M. R. Štefánika a E. Beneša.

Medaila zobrazujúci T. G. Masaryka bola vyrazená do 14-karátového zlata, ďalšie dve medaily zachytávajú M. R. Štefánika a E. Beneša a boli vyrazené do rýdzeho striebra 999/1000. Všetky tri pamätné medaily sú uložené v elegantnom numizmatickom ráme, ktorý získate úplne ZADARMO.

Sada pripomína troch najvýznamnejších mužov našej histórie, ktorí sa zaslúžili o vznik samostatného Československa. T. G. Masaryk sa stal prezidentom, E. Beneš predsedom vlády a neskôr prezidentom a M. R. Štefánik bol do svojej smrti ministrom obrany.

Objednávkou získate:

  • Dve medaily z rýdzeho striebra 999/1000
  • Medailu zo 14-karátového zlata
  • Numizmaty v najlepšej mincovej kvalite
  • Certifikáty autentickosti
  • Mincový rám - ZADARMO

Neváhajte a staňte sa majiteľom jedinečnej sady medailí, ktorú zoženiete iba v ponuke Národnej Pokladnice! Numizmaty Vám doručíme v elegantnom numizmatickej ráme, úplne ZADARMO!

Edvard Beneš bol československý politik a druhý československý prezident v rokoch 1935-1948. Počas prvej republiky bol ministrom zahraničia. Tento štátnik pôsobil ako prezident niekoľko rokov v exile a dvakrát abdikoval (prvýkrát po uzavretí Mníchovskej zmluvy, druhýkrát po ovládnutí štátu Komunistickou stranou. Od roku 1940 do oslobodenia bol uznávaných predstaviteľom československého odboja.
Tomáš Garrigue Masaryk sa narodil 7. marca 1850 v Hodoníne. Počas štúdia na filozofickej fakulte v Lipsku sa zoznámil s Charlottou Garrigue, dcérou newyorského podnikateľa, s ktorou sa neskôr oženil a z úcty k nej a jej rodine prijal jej priezvisko a pridal ho k svojmu menu. Počas prvej svetovej vojny odišiel Masaryk do Ženevy, aby tu zviditeľnil český národ a presvedčil štátnikov európskych veľmocí o potrebnosti a užitočnosti samostatného českého štátu. Neskôr spolu s Eduardom Benešom odišli do Francúzska, kde sa k nim pripojil Milan Rastislav Štefánik.
Milan Rastislav Štefánik bol slovenský politik, generál francúzskej armády a astronóm. Tiež bol veľkým svetobežníkom a vojenským pilotom, ktorý operoval v oblasti Artois. Počas prvej svetovej vojny organizoval československej légie, po vojne bol československým ministrom vojenstva. Jeho život ukončila tragická nehoda lietadla, ktoré sa vracalo do Bratislavy.

Áno, objednávam si sadu troch medailí T. G. Masaryk, Edvard Beneš a M. R. Štefánik za cenu € 269 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikáty autentickosti a mincovom ráme. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Sada:
3 medailí
Kov:
2x Ag 999/1000, Au 585/1000
Priemer:
1x 18 mm, 2x 44 mm
Hmotnosť:
1x 1,20 g, 2x 20 g
Kvalita:
Najvyššia mincovná
Krajina pôvodu:
Slovensko
Rok emisie:
2017 - 2020