Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 konané v západoázijskom Katare majú okrem poriadnej porcie zápasov aj svoje oficiálne suvenírové eurobankovky. Poďme si ale najskôr krátko predstaviť prebiehajúci šampionát v číslach.

Kvalifikácie na 22. Majstrovstvá sveta vo futbale sa zúčastnilo rekordných 206 štátov uchádzajúcich sa o 31 postupových miest na záverečný turnaj. Katar má ako hostiteľská krajina účasť istú už od roku 2010, kedy o organizácii rozhodla Medzinárodná federácia futbalových asociácii (skrátene FIFA). Tým sa súpiska uzatvorila na 32 účastníkov. Celkom sa odohrá 64 zápasov na ôsmich štadiónoch v piatich katarských mestách.

Ďalším zaujímavým číslom je trojka. Práve toľko suvenírových bankoviek obsahuje oficiálna sada venovaná najsledovanejšiemu športovému sviatku planéty.

Suvenírové euro bankovky MS Katar 2022

  • Jednotlivé averzné strany postupne odhaľujú oficiálny symbol turnaja, maskota turnaja, a samozrejme, ikonickú putovnú trofej pre víťaza.

  • Všetky 3 suvenírové eurobankovky majú rovnakú reverznú stranu, typickú pre suvenírové eurobankovky. Sú na ňom vyobrazené ikonické stavby európskych metropol obklopené úniovými hviezdami.

Každá suvenírová eurobankovka je vďaka poradovému číslu série unikátna, rovnako ako je to pri pravých bankovkách. Obsahuje tiež totožné ochranné prvky ako je hologram, mikrotlač a UV ochrana. Všetky tri kusy sú uložené vo farebnej obálke.

Výnimočná sada je skvelým darčekom nielen pre fanúšikov futbalu, zo sady budú nadšení tiež aj zberatelia suvenírových eurobankoviek. Skrátka, s týmto darčekom na tohtoročných Vianociach zažiarite!

Medzinárodnou federáciou futbalových asociácií oficiálne licencovanú sadu nájdete exkluzívne iba v ponuke Národnej Pokladnice!

Áno, objednávam si Suvenírové eurobankovky MS Katar 2022 za cenu 39,90 € (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, zasielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Národná Pokladnica, s. r. o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s. r. o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice, s. r. o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Počet:
3 ks
Materiál:
bavlnený papier
Rozmery:
74 x 135 mm
Nom. hodnota:
0 EUR
Rok:
2022