Dňa 8. septembra 2022 Buckinghamský palác oznámil, že jej Veličenstvo kráľovná Alžbeta II. pokojne skonala na zámku Balmoral v škótskom grófstve Aberdeenshire. Touto prekrásnou pamätnou medailou si dovoľujeme vzdať hold kráľovnej, ktorá viac ako 70 rokov prejavovala neochvejnú službu monarchii a svojmu ľudu.

Prijmite, prosím, túto ponuku ako spomienku na nedávno zosnulú kráľovnú Alžbetu II. Prekrásna medaila s výrazným reliéfom a veľkorysým priemerom 50 milimetrov bola zhotovená zo základného kovu a zušľachtená pravým striebrom. Ide o prvú medailu vydanú výhradne pri príležitosti úmrtia britskej panovníčky a nikde inde ako v Národnej Pokladnici ju nezoženiete.

AVERZ REVER
Dva portréty kráľovnej Alžbety. Vľavo je zachytená ako mladá žena, keď vo svojich 25 rokoch prijala britskú korunu. Vpravo potom portrét zo súčasnosti. Oba portréty sú rozdelené žezlom a korunou svätého Eduarda - oficiálnou korunou používanou pri korunováciách. V spodnej časti sa nachádza kráľovský erb a dubové ratolesti. Averz na sebe nesie aj dátum narodenia a úmrtia britskej panovníčky. Reverzu dominuje štátny znak Spojeného kráľovstva – oficiálny znak britského monarchu.

Objednávkou získate:

  • medailu s veľkorysým priemerom 50 milimetrov
  • istotu zušľachtenie pravým striebrom
  • záruku velmi nízkej limitácie, iba 500 kusov celosvetovo

Áno, objednávam si numizmat Alžbeta II. na pamätnej medaile za cenu 59,90 € (+4,99 € poštovné a balné). Cenu medaily je možné uhradiť naraz alebo vo forme 3 bezúročných mesačných splátok, 3x 19,97 €. Teraz neposielam žiadne peniaze. Najneskôr do 14 dní mi bude odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Nepodstupujem tým žiadne riziko, zásielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
základný mincovný
Zušľachtenie:
pravé striebro
Priemer:
Cca 50 mm
Hmotnosť:
cca 37,7 g
Kvalita:
Antique finish
Rok emisie:
2022
Limitácia:
500 ks