S hrdosťou Vám dnes po prvýkrát ponúkame prekrásnu mincu z rýdzeho striebra Javorový list, ktorá bola emitovaná v jednej z najprestížnejších svetových mincovní – Kanadskej kráľovskej mincovni.

Minca má špeciálny konkávny tvar, je teda vypuklá. Umožňuje tak vytvorenému reliéfu vystúpiť nad základné pole a vytvoriť tak dojem trojrozmerného obrazu. Tento efekt je ešte zvýraznený vysokou kvalitou razby. Jej povrch je upravený patinou, ktorá minci dodáva veľmi zaujímavý starobylý vzhľad nazývaný antique finish.

Mincovým kovom tejto emisie je rýdze striebro (rýdzosť Ag 999/1000), hmotnosť mince je 5 oz (157,6 gramov), priemer 60 milimetrov a nominálna hodnota 50 dolárov. Kanadské doláre sú oficiálnym kanadským platidlom od roku 1871.

Rezerváciou mince získate:

  • 5oz rýdzeho striebra špeciálneho tvaru
  • Limitáciu len 1500 kusov pre celý svet
  • Originálne balenie v drevenej kazete spolu s Certifikátom autentickosti

Averz mince zdobí portrét britskej kráľovnej Alžbety II., ktorá je formálnou hlavou Spoločenstva národov, kam patrí aj Kanada. Portrét je doplnený nápisom Elizabeth II., D. G. Regina (slovensky Alžbeta II., z vôle Božej kráľovná).

Na reverze mince sa nachádza kompozícia zložená z javorových listov, v jej strede je vyobrazený jeden veľký list, v ktorom je do najmenšieho detailu vyobrazená jeho štruktúra. Okolo neho kompozíciu dotvára niekoľko menších javorových lístkov a nápisy označujúce krajinu emitenta – Canada (Kanada) a nominálnu hodnotu mince – 50 dollars (50 dolárov).

Súčasťou zásielky je samozrejme Certifikát autentickosti, ktorý potvrdzuje všetky vyššie uvedené parametre numizmatu, ako aj luxusná drevená kazeta.

V internetovej ponuke Národnej Pokladnice je k dispozícii len 25 ks tejto striebornej mince!

Áno, objednávam si unikátnu konkávnu striebornú mincu Javorový list za cenu € 590 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Striebro 999/1000
Priemer:
60 mm
Hmotnosť:
157,6 g
Kvalita:
Historické prevedenie
Nominálna hodnota:
$ 50
Krajina pôvodu:
Kanada
Rok emisie:
2018
Limitácia:
1500 kusov