Predstavujeme Vám jednu z mnohých noviniek tohto roka, ktorú sme zaradili do našej nepreberné ponuky - limitovaná numizmatická kniha, ktorá Vás prevedie širokou históriou numizmatiky. Nie je to ale len obyčajná publikácia, my sme ju obohatili o pár zaujímavých detailov.

Kniha História mincovníctva

Táto unikátna kniha pojednáva o histórii razby mincí. A to od Keltskej doby až po súčasnosť. Celkom tu nájdete sedem kapitol, ktoré sú doplnené dobovými replikami mincí a jedinečnými ilustráciami numizmatov či panovníkov.

Okrem toho je tu zaradená aj jedna originálna minca - koruna z roku 1922. V jednotlivých kapitolách nájdete informácie najmä o tom, od kedy do kedy sa mince razili, ako vyzerali, kto bol zadávateľom, kto ich razil, ako sa dostali na naše územie a aká je charakteristika danej doby.

Túto knihu zoženiete len v našej ponuke vo veľmi obmedzenom počte, iba 2 000 kusov. Každý výtlačok je individuálne číslovaný na prebale knihy.

Objednávkou získate:

  • Knihu doplnenú o dobové repliky mincí
  • Jednu historickú mincu z roku 1922
  • Individuálne číslovanie na prebale knihy
  • Uloženie v elegantnom ochrannom knižnom obale
  • S veľmi nízkou limitáciou - iba 2 000 kusov

Kniha je uložená v elegantnom ochrannom knižnom obale, ktorý ho chráni pred poškodením alebo oderom, preto si ju môžete bez obáv brať všade so sebou. Veríme že bude skvelým spoločníkom ako doma, tak aj na Vašich cestách.

Prvá kapitola Keltské mincovníctvo sa venuje razbe mincí okolo 3. storočia pred n. l.

Druhá kapitola opisuje históriu Rímskych mincí.

Tretia kapitola je venovaná obdobiu denárov a brakteátov.

Nasledujúca kapitola pojednáva o období grošov.

Piata kapitola popisuje nástup toliarov.

Kapitola Mince Františka Jozefa líči panovanie tohto cisára.

Posledná kapitola sa venuje minciam po roku 1918.

Áno, objednávam si knihu História mincovníctva za zvýhodnenú cenu € 159 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, produkt bude hradený pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, knihu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola kniha zakúpena. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Krajina pôvodu:
Česká republika
Rozmery:
210 x 287 x 30 mm
Rok vydania:
2020
Limitácia:
2 000 kusov