V roku 2021 sme oslávili dve významné výročia dynastie Romanovcov. Tento set je s nimi veľmi úzko spätý, pretože v roku 2021 sme oslávili 300. výročie od vyhlásenia Petra Veľkého za cára celého Ruska a 225. výročie úmrtia Kataríny Veľkej. Práve preto sme s hrdosťou pripravili tento historický set na počesť dynastie Romanovcov a predstavili vám najväčšiu mincu a jednu z najmenších strieborných mincí v histórii ruského mincovníctva.

Medená minca s nominálom 5 kopejok a krásnym diametrom 42 milimetrov sa razila v rokoch 1763 až 1796, na svojej reverznej strane nesie korunovaný monogram Kataríny II., ktorý rozdeľuje dátum razby mince. Ďalej je tu vyobrazený korunovaný dvojhlavý orol, značka mincovne E M (Jekaterinburg) a nominálna hodnota zobrazená slovom.

Strieborná 1 kopejka Petra Veľkého s diametrom 10,5 mm váži 0,28 gramu. Na svojom averze nesie obraz jazdca s kopijou, ktorý predstavuje cára na cválajúcom koni. Revers zobrazuje text "Ja Pyotr Alexeyevich, autokrat celého Ruska".

Spoločne s týmto mincovým setom navyše získate ZADARMO:

  • 500 rubľovú bankovku Petra Veľkého,
  • 100 rubľovú bankovku Kataríny Veľkej a poštovú známku

Objednávkou získate:

  • Historickú sadu z obdobia Romanovcov
  • Najväčšiu a najmenšiu mincu Ruska
  • ZADARMO: 500 rubľovú bankovku Petra Veľkého,
    100 rubľovú bankovku Kataríny Veľkej a poštovú známku
  • Vrátane Certifikátu autentickosti a elegantného balenia 

Potešte seba alebo svojich blízkych touto jedinečnou historickou sadou z cárskeho Ruska a staňte sa tak majiteľom najväčšej a najmenšej ruskej mince!

Áno, objednávam si sadu História cárského Ruska za cenu 299 € (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, sadu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Meď, Striebro
Priemer:
42 – 10,5 mm
Hmotnosť:
42,5 – 0,28 g
Kvalita:
F
Nominálna hodnota:
5 – 1 Kopejka
Krajina pôvodu:
Rusko
Rok emisie:
1682 - 1796