Získajte unikátny numizmatický zakladač!

Pokiaľ chcete získať jedinečný zakladač zostavený a vydaný pri príležitosti významného výročia a doplniť si ho o ďalšie pamätné medaily, môžete tak učiniť práve teraz! Nepremeškajte príležitosť objednať si prvú pamätnú medailu venovanú najväčšiemu pápežovi "SANTO SUBITO - blahorečený" zušľachtenú rýdzim zlatom a razenú v najvyššej kvalite, ktorú Vám ponúkame iba za €14,95, pričom poštovné platíme za Vás.

Na averze medaily je znázornená busta Jána Pavla II. obklopená rukami, ktoré symbolizujú vyvýšenie pápeža uctievaného zástupmi veriacich na oltári. Nižšie je uvedený nápis „Santo Subito“ a dátum blahorečenia, zatiaľ čo v pozadí je bazilika sv. Petra je v Ríme. Na reverznej strane medaily je pápežský erb Jána Pavla II.

Objednávkou tohto pamätného numizmatu si zároveň zabezpečíte miesto na rezervačnom zozname, čím získate aj právo vyzbierať všetky medaily do zakladača.

Zároveň získate úplne ZADARMO:

  • DARČEK - Jedinečný numizmatický album k uloženiu numizmatov
  • v priebehu zbierania kolekcie získate taktiež úplne zadarmo nádhernú medailu s portrétom Jána Pavla II s holubicami.
  • Certifikát autentickosti ku každej medaile potvrdzujúci všetky parametre numizmatu

Doterajší záujem o túto vzácnu spomienku na tohto výnimočného muža prekonal všetky naše očakávania. Odporúčame preto objednať hneď, predtým, než bude pamätná medaila "SANTO SUBITO - blahorečený" úplne vypredaná.

Album a prvá medaila Ján Pavol II.

Ján Pavol II. dokázal zjednotiť veriacich po celom svete a kázať pokoj. To, koľko veľa znamenal a do akej miery ovplyvnil milióny veriacich, bolo vidieť, keď naposledy vydýchol 2. apríla 2005. Na námestí svätého Petra v Ríme nebolo ťažké zbadať nápisy s nápisom „Santo Subito“, čo znamená „Svätý okamžite“. Veriaci žiadali jeho vysvätenie. Novozvolený pápež Benedikt XVI. zdieľal úmysly veriacich, aby jeho zaslúžilý predchodca bol čo najskôr uznaný za svätého. Než sa to však mohlo stať, bolo potrebné začať proces blahorečenia, ktorý vedie k uznaniu blahoslaveného Jána Pavla II. za svätého. Slávnostný ceremoniál blahorečenia Jána Pavla II. sa uskutočnil 1. mája 2011, v nedeľu Božieho milosrdenstva, sviatku, ktorý zaviedol sám poľský pápež.

Kolekcia „100. výročie narodenia pápeža Jána Pavla II."

Objednaním medaily "SANTO SUBITO - blahorečený" si zaistíte právo vyzbierať ďalších 6 medailí zušľachtených rýdzim zlatom, patriacich do exkluzívneho numizmatického albumu, ktorý ste získali od Národnej Pokladnice zadarmo.

Ďalšie numizmaty zobrazujú významné okamihy života svätého otca. Tieto medaily, razené v najvyššej kvalite razby, budete dostávať približne v mesačných intervaloch za cenu € 29,95 (+ € 3,95 poštovné a balné), každú spolu s Certifikátom autentickosti. Staňte sa jedným z hrdých majiteľov tejto výnimočnej série, ktorá je striktne limitovaná len 1920 kompletnými zbierkami.

Ďalšie numizmaty a jedinečný numizmatický album k ich uloženiu

Pamätná medaila "Santo Subito - blahorečený" je prvou zo siedmych numizmatov, ktoré sú venované svätému pápežovi. Medaily z tejto zbierky sú zušľachtené rýdzim zlatom 999/1000 a sú razené v najvyššej kvalite - proof.

Nepodstupujete žiadne riziko, zbieranie môžete kedykoľvek ukončiť. Dokonca môžete každú medailu vrátiť do 14 dní od jej prijatia, pričom Vám Národná Pokladnica vráti nákupnú cenu medaily.

Áno, chcem začať zbierať medaily zo zbierky „100. výročie narodenia pápeža Jána Pavla II.“ Objednávam si prvú medailu "Santo Subito - blahorečený" zo základného kovu za cenu iba € 14,95 vrátane poštovného a balného. Peniaze nezasielam dopredu, medaila "SANTO SUBITO - blahorečený" zušľachtená rýdzim zlatom bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu ponechám, objednám si tak ďalšie numizmaty zo základného kovu zušľachtené 24-karátovým zlatom z kolekcie 100. výročie narodenia pápeža Jána Pavla II. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu € 29,95 (+ € 3,95 poštovné a balné). Každú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie medailí z kolekcie 100. výročie narodenia pápeža Jána Pavla II. môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2023, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku medailí z kolekcie 100. výročie narodenia pápeža Jána Pavla II. a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Meď a nikel
Priemer:
34 mm
Hmotnosť:
15 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby
Krajina:
Slovensko
Rok razby:
2020
Zušľachtenie:
Rýdze zlato