Medaila je spoločne s Certifikátom autentickosti a vrátane originálnej poštovej známky uložená vo výstavnom akrylovom ráme

Vzhľadom na zvýšený záujem o exkluzívne strieborné numizmaty by som Vám rád predstavil skutočne výnimočnú striebornú medailu s veľmi nízkou limitáciou,  len 199 kusov!

Vám, ako váženému zákazníkovi Národnej Pokladnice, som si dovolil zaistiť rezerváciu pamätnej medaily oslavujúcej prvú československú poštovú známku. Ta bola vydaná dva mesiace po založení Československa a námetom pre túto ceninu sa stala legendárna panoráma pražských Hradčian od secesného maliara a grafika Alfonsa Muchu.

Ako DARČEK dostanete k medaile práve spomínaný originál prvej československej známky – Hradčany.

AVERS REVERS
Predstavuje vernú podobu prvej československej poštovej známky Hradčany, ktorej autorom je secesný génius Alfons Mucha. Na reverze medaily nájdete dvojchvostého leva s nápisom REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ.

Na razbu medaily obdĺžnikového tvaru s rozmermi 66 x 56 mm bolo použitých 5 uncí (155,50 gramov) rýdzeho striebra 999/1000. Exkluzivitu umocňuje individuálne číslovanie na reverznej strane. Každý z iba 199 majiteľov tak bude vlastniť originál!

Limitovanú pamätnú medailu Legendárne Hradčany z 5 uncí rýdzeho striebra nikde inde, než u nás, nezoženiete!

Áno, objednávam si stříbrnou medaili Legendární Hradčany za cenu 699 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Cenu medaile je možné uhradiť naraz alebo vo forme 9 bezúročných mesačných splátok, 9x 77,67 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Najneskôr do 14 dní mi bude odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Nepodstupujem tým žiadne riziko, medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Rozměry:
66 x 56 mm
Hmotnosť:
155,50 g
Kvalita:
Antique finish
Krajina pôvodu:
Slovensko
Rok emisie:
2022
Limitácia:
199 ks