Táto ponuka poteší najmä zberateľov, ktorí sú zároveň fanúšikmi ľadového hokeja. V poradí 87. majstrovstvá sveta v tomto pôvodne kanadskom športe sa koná v susednej Českej republike! A rovnako ako pri posledných MS v ČR, v roku 2015, sa všetkých 64 zápasov odohrá v Prahe a Ostrave.

A práve tomuto šampionátu je venovaná spomienka v podobe unikátnej sady troch oficiálnych IIHF mincí. Každá minca z tejto sady je vyrazená v najvyššej mincovej kvalite do 20 gramov rýdzeho striebra 999/1000.

AVERZ REVERZ
Na averzných stranách všetkých troch mincí sa postupne predstavujú zápoliaci obrancovia, brankár počas zákroku a útočník s náprahom a strelou na bránu. Prosím všimnite si, že na pozadí mince s obrancami je, okrem siluety ihriska, aj panoráma mesta Ostravy. Na minci s útočníkom je vidieť siluetu druhého usporiadateľského mesta Praha. Spoločným prvkom všetkých reverzných strán je hokejový puk s logom federácie. Reverzná strana je pre všetky tri mince totožná. Dominantné sú dve skrížené hokejky, oficiálne logo IIHF a znak ostrovného štátu Niue, ktorý je emitentom sady.

Spoločný reverz

Vývoj mincovej sady prebiehal v spolupráci s Medzinárodnou federáciou ľadového hokeja (IIHF), ktorá ju autorizovala ako oficiálnu sadu nadchádzajúceho šampionátu.

Objednávkou získate:

  • 60 g rýdzeho striebra 999/1000
  • Záruku najvyššej mincovej kvality
  • Istotu veľmi nízkej limitácie, len 499 setov
  • Elegantnú kazetu a Certifikát autentickosti

Oslávte blížiaci sa hokejový sviatok štýlovo a staňte sa jedným z iba 499 fanúšikov, ktorí môžu túto oficiálnu sadu strieborných minci vlastniť!

Áno, objednávam si striebornou sadu Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2024 za cenu 359 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Cenu za sadu je možné uhradiť naraz alebo vo forme piatich bezúročných mesačných splátok, 5 x 71,80 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, sada bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, sadu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti čiastku, za ktorú bola sada zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaný o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s. r. o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
3x 38,61 mm
Hmotnosť:
3x 20 g
Kvalita:
Najvyššia mincová kvalita
Nominálna hodnota:
3x 1$
Krajina pôvodu:
Niue
Rok emisie:
2024
Limitácia:
499 sád