Táto ponuka poteší nielen zberateľov zlatých pamätných mincí, ale aj fanúšikov ľadového hokeja!

V piatok 13. mája, začnú 86. majstrovstvá sveta v tomto pôvodne kanadskom športe. Usporiadateľom je tentokrát Fínsko, hrať sa bude v hlavnom meste Helsinkách a treťom najväčšom meste Tampere. V úvodnom stretnutí šampionátu sa stretne Slovenská reprezentácia s Francúzmi! No, dúfajme, že piatok 13. nám neprinesie smolu!

A práve tomuto šampionátu je venovaná minca v neobvyklom tvare tehličky. Pre razbu bolo použité rýdze zlato 999/1000 s hmotnosťou 1/100 oz a každý z iba 2022 kusov je zhotovený v najvyššej mincovej kvalite. Razba medaily prebiehala v spolupráci s Medzinárodnou federáciou ľadového hokeja (IIHF), ktorá ju autorizovala ako oficiálnu mincu šampionátu.

AVERZ REVERZ
Znak Gibraltáru - emitenta mince a ďalej hmotnosť, nominálna hodnota a rýdzosť zlata. Oficiálny názov a logo federácie a tiež je tu uvedená usporiadateľská krajina, Fínsko.

Razba medaily prebiehala v spolupráci s Medzinárodnou federáciou ľadového hokeja (IIHF), ktorá ju autorizovala ako oficiálnu mincu šampionátu.

Objednávkou získate:

  • 1/100 oz rýdzeho zlata 999/1000
  • Záruku najvyššej mincovej kvality razby
  • Istotu veľmi nízkej limitácie, len 2022 kusov
  • Elegantnú kazetu & Certifikát autentickosti

Oslávte blížiaci sa hokejový sviatok štýlovo a staňte sa jedným z iba 2022 fanúšikov, ktorí môžu túto mincu vlastniť!


Hoci hokej pochádza z Kanady, rozšíril sa aj do Európy a nedávno aj do Ázie. Prvý oficiálny zápas sa datuje k 3. marcu 1875 a odohral sa v Montreale. Ľadový hokej patrí medzi najrýchlejšie športy; vystrelený puk niekedy presiahne rýchlosť 175 kilometrov za hodinu.

Medzinárodná federácia ľadového hokeja, ktorá sa skrýva pod skratkou IIHF, vznikla vo švajčiarskom Zürichu a jej úlohou je riadiť športové odvetvie ľadového hokeja. Medzi jej hlavné činnosti patrí organizácia medzinárodných turnajov. Členmi IIHF sa môžu stať iba tie štáty, ktoré disponujú vlastným národným zväzom ľadového hokeja a zároveň tie štáty, ktoré sa zúčastňujú na majstrovstvách sveta.

Áno, objednávam si mincu IIHF z 1/100 oz rýdzeho zlata za cenu 99 € (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Spoločne s mincou obdržím navyše elegantné balenie a Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze zlato 999/1000
Rozměr:
6 x 9,5 x 1,32 mm
Hmotnosť:
1/100 oz
Kvalita:
Najvyššia mincová
Nominálna hodnota:
5 £
Krajina pôvodu:
Gibraltár
Rok emisie:
2022
Limitácia:
2022