Hodvábna cesta na striebornej minci
Teraz so sadou najdrahších mincí sveta ako darček

Predstavujeme Vám striebornú mincu venovanú legendárnej Hodvábnej ceste, ktorá bola v staroveku a stredoveku jednou z najdôležitejších obchodných ciest. Vy túto svetoznámu obchodnú cestu môžete obdivovať na unikátnej striebornej minci z 5 oz rýdzeho striebra 999/1000 s výnimočným priemerom 80 mm.

K tejto výnimočnej minci navyše získate ZADARMO ako darček sadu replík tých najdrahších mincí sveta v originálnom boxe!

Vzhľadom k unikátnemu spracovaniu a vysokému záujmu o tento exkluzívny numizmat, je jeho dostupnosť veľmi nízka. Emisia je prísne limitovaná 500 kusmi pre celý svet. Pre zákazníkov Národnej Pokladnice sme získali len 5 ks!

Patina, zvaná antique finish, ktorou je povrch mince upravený, jej dodáva nielen veľmi zaujímavý starobylý vzhľad, ale predovšetkým výnimočným spôsobom zvýrazňuje všetky detaily dokonale prepracovaného dizajnu. Detail z pravého hodvábu potom mincu dostáva ešte do vyššej úrovne - vďaka nemu sa minca stáva absolútnym umeleckým dielom!

Rezerváciou mince získate:

  • 155,5 g rýdzeho striebra 999/1000
  • Istotu veľmi nízkej limitácie - len 500 exemplárov na svete
  • Certifikát autentickosti a individuálne číslovanie
  • Dizajnové balenie v tvare knihy
  • Darček ZADARMO – sada 10tich replík Najdrahších mincí sveta

Averz numizmatu zdobí (tak ako averz väčšiny mincí emitovaných na území Commonwealtu) portrét britskej kráľovnej Alžbety II. Dominantou reverzu je červená šnúrka z pravého hodvábu, umiestnená do pozície, v ktorej vyznačuje trasu slávnej historickej obchodnej cesty, veľmi poeticky zvanej Hodvábna cesta (anglicky Silk Road).

Áno, objednávam si striebornú mincu Hodvábna cesta s darčekom zadarmo za cenu € 599 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Striebro 999/1000
Priemer:
80 mm
Hmotnosť:
155,5 g
Kvalita:
Antique finish
Nominálna hodnota:
5000 frankov
Limitácia:
500 ks
Krajina pôvodu:
Kamerun
Rok emisie:
2018