100. výročie vzniku Česko-Slovenska!

Historický míľnik našej krajiny uctený rýdzim zlatom!

Sme hrdí, že Vám môžeme predstaviť úplne novú pamätnú medailu vyrazenú pri príležitosti 100. výročia vzniku Česko-Slovenska, ktorý je snáď najvýznamnejším míľnikom našich novodobých dejín. K ucteniu tohto významného jubilea bola pamätná medaila vyrazená v najvyššej kvalite razby a zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000.

Vznik prvej Česko-Slovenskej republiky bol vyhlásený 28. októbra 1918. Na počesť 100. výročia vzniku ČSR bola v spolupráci so Slovenským národným múzeom – Historickým múzeom vyrazená pamätná medaila, ktorú nájdete len v ponuke Národnej Pokladnice. Informatívnu kartu vytvorili významní slovenskí historici - PhDr. Ján Hunka, CSc. a Mgr. Marek Budaj, PhD.

Vzhľadom na dôležitosť 100. výročia vzniku Česko-Slovenska môžete teraz získať túto krásnu umeleckú medailu za špeciálnu cenu iba 19,95 € (namiesto 39,95 ) a ihneď tak ušetríte 20 ! A ako bonus - poštovné v tomto prípade NEPLATÍTE!

Rezerváciou numizmatu získate:

  • Medailu uctenú rýdzim zlatom 999/1000
  • Najvyššiu kvalitu razby – leštené razidlo
  • Certifikát autentickosti a informačnu kartu
  • Limitovanú edíciu k 100. výročiu vzniku ČSR

Medaila je prísne limitovaná a nájdete ju len v ponuke Národnej Pokladnice. Neváhajte a staňte sa jej hrdým majiteľom!

História Česko-Slovenska uctená rýdzim zlatom

Nová kolekcia pamätných medailí po prvýkrát v ponuke Národnej Pokladnice!

Medaila Vznik Česko-Slovenska ponúkaná pri príležitosti 100. výročia ČSR je prvou medailou z jedinečnej kolekcie "História Česko-Slovenska", ktorá vznikla v spolupráci so Slovenským národným múzeom – Historickým múzeom. Počet kolekcií je prísne limitovaný – iba 2000 zberateľov sa stane hrdými majiteľmi tejto kolekcie.

Súčasťou zbierky História Česko-Slovenska je jedinečné príslušenstvo ZADARMO:

  • Certifikát autentickosti a informačná karta ku každej medaile
  • Numizmatické rukavice
  • Elegantný drevený box pre reprezentatívne uloženie Vašich cenných medailí
  • Mapa Česko-Slovenska z roku 1933
  • Individuálne číslované Osvedčenie o vlastníctve zbierky
Príslušenstvo ZADARMO

Kolekcia História Česko-Slovenska obsahuje medaily s významnými míľnikmi alebo osobnosťami z histórie ČSR. Vo Vašej zbierke sa budú vynímať takí velikáni ako napríklad T. G. Masaryk, M. R. Štefánik, alebo Československá národná rada a ďalšie. Všetky numizmaty v kolekcii sú razené v najvyššej kvalite lešteným razidlom a sú zušľachtené rýdzim zlatom 999/1000!

Zvýhodnená cena prvej medaily je len 19,95 € a poštovné hradíme za Vás. Cena ďalších medailí v kolekcii je 39,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú medailu môžete vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takom prípade Vám Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená.

Ďalšie medaily v kolekcii

Áno, chcem začať zbierať pamätné medaily zušľachtené rýdzim zlatom z kolekcie História Česko-Slovenska. Objednávam si prvú medailu Vznik Česko-Slovenska za cenu 19,95 € vrátane poštovného. Peniaze nezasielam dopredu, medaila Vznik Česko-Slovenska zo základného kovu zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000 bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu Vznik Česko-Slovenska ponechám, objednám si tak ďalšie pamätné medaily zušľachtené rýdzim zlatom 999/1000 z kolekcie História Česko-Slovenska. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 39,95 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú medailu môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola pamätná medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie História Česko-Slovenska môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, alebo pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku pamätných medailí z kolekcie História Česko-Slovenska a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie pozlátené medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Zušľachtenie:
rýdze zlato 999/1000
Kov:
Meď a nikel
Priemer:
40 mm
Hmotnosť:
29 g
Kvalita:
Leštené razidlo
Krajina:
Slovensko
Rok:
2019
Limitácia:
2000 kolekcií