Nevídaný úspech fenomenálnych románov autorky J. K. Rowlingovej o mladom kúzelníkovi Harrym Potterovi, vyniesol túto hviezdu čitateľov a filmových divákov až do sveta numizmatiky. Okrem razieb v podobe medailí, možno zriedkavo uvidieť tematikou Harryho Pottera aj na minciach. Obzvlášť ak sú strieborné a nápadne pripomínajú záložku do knihy! Jednu takú by som Vám rád predstavil v dnešnej ponuke.

Jedná sa o oficiálnu emisiu Harry Potter z rýdzeho striebra (Ag 999/1000), vyrobenú vo vysokej kvalite, tzv. Proof like. Táto „knižná záložka“ s nízkou limitáciou (len 20 000 kusov pre fanúšikov a zberateľov z celého sveta) je navyše parciálne kolorovaná a nesie na sebe nominálnu hodnotu 1 Dolár.

AVERZ REVERZ
Dominantou averzu je farebný znak školy čarovania a kúziel v Rokforte s originálnou opisom „Draco dormiens nunquam titillandus“, teda „Nikdy neštekli spiaceho draka“, čo je heslo známej kúzelníckej školy. Ďalej tu nechýba nápis „Harry Potter“. Všetko je obklopené magickým vzorom na striebornom podklade. Reverz prezentuje podobizeň Jej Veličenstva kráľovnej Alžbety II., krajinu emitenta, nominálnu hodnotu, hmotnosť a rýdzosť striebra. Aj tu je použitý magický vzor, ktorý je navyše zvýraznený zlatým rámčekom.

Harry Potter na knižnej záložke z rýdzeho striebra

Pamätná minca je uložená v tematickom prebale, ktorý zároveň slúži ako Certifikát autentickosti, potvrdzujúci uvedené parametre. Je možné ju z prebalu vybrať a použiť ako luxusnú štýlovú záložku pri čítaní kúzelných kníh venovaných nielen Harry Potterovi.

Objednávkou získate:

  • Oficiálnu emisiu Harry Potter parciálne kolorovanú
  • Celkom 3 gramy rýdzeho striebra (Ag 999/1000)
  • Záruku vysokej kvality, tzv. Proof like
  • Istotu nízkej limitácie, iba 20 000 kusov
  • Tematický prebal

Strieborná knižná záložka Harry Potter rozžiari Vašu numizmatickú zbierku! Môže byť ideálnym darčekom pre všetkých fanúšikov a zberateľov Harryho Pottera! Neváhajte s objednávkou!


Áno, objednávam si pamätnú striebornú emisiu Harry Potter za cenu 49,95 € (+ 4,99 poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, zásielku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro (Ag 999/1000)
Kolorovanie:
Parciálne
Rozmer:
150 x 70 mm
Hmotnosť:
3 g
Kvalita:
Vysoká (Proof like)
Nominálna hodnota:
1 $
Krajina pôvodu:
Samoa
Limitácia:
20 000 ks