Keď sa povie Habsburgovci, každý z nás si pravdepodobne ihneď predstaví Františka Jozefa I., nenávideného aj obdivovaného kráľa a cisára, ktorý vládol dlhých 68 rokov. A práve tomuto najdlhšie vládnucemu panovníkovi v našej krajine je venovaná prvá medaila z najnovšej kolekcie Národnej Pokladnice Dynastia Habsburgovcov.

Pamätná medaila František Jozef I. bola vyrazená do rýdzeho striebra 999/1000 v najvyššej kvalite razby. Na averznej strane je portrét panovníka. Na reverznej strane je vyobrazený znak Rakúskeho cisárstva a v opise vidíme názov kolekcie a rodové heslo Habsburgovcov (DOMVS HABSBVRG - TV, FELIX AVSTRIA NVBE).

Vreckové zrkadlo ako darček ZADARMO

Strieborná pamätná medaila František Jozef I. otvára kolekciu pamätných medailí pripomínajúcu habsburských panovníkov, ktorí vládli v našej krajine od roku 1526 až do roku 1918.

Súčasťou medaily je aj Certifikát autentickosti, ktorý potvrdzuje parametre medaily a od Národnej Pokladnice ho obdržíte úplne ZADARMO!

Zvýhodnená cena prvej medaily František Jozef I. činí iba 44,99 € vrátane poštovného a balného. Navyše k objednávke tejto medaily získate vreckové zrkadlo ako darček ZADARMO.

V histórii našej krajiny bola len jedna panovnícka dynastia, ktorá vládla takmer 400 rokov. A práve tejto dynastii venuje Národná Pokladnica pozornosť v kolekcii strieborných medailí nazvanej Dynastia Habsburgovcov.

Pripomeňte si jednotlivých habsburských panovníkov vládnucich v našej krajine od začiatku 16. storočia až do rozpadu monarchie začiatkom 20. storočia na krásnych medailách z rýdzeho striebra 999/1000.

Všetky medaily sú razené lešteným razidlom, teda v najvyššej kvalite razby.

Originálnu kolekciu Dynastia Habsburgovcov otvára pamätná medaila zobrazujúca najdlhšie vládnuceho habsburského panovníka v našej krajine Františka Jozefa I.

Počas zbierania dostanete bohaté príslušenstvo ZADARMO

Ku kolekcii počas zbierania dostanete bohaté príslušenstvo ZADARMO:

  • Elegantnú numizmatickú kazetu.
  • Publikáciu Dynastia Habsburgovcov od historičky Mgr. Veroniky Leškovej.
  • Plagát Časový prehlaď habsburských panovníkov na našom území.
  • Osvedčenie o vlastníctve kolekcie.
  • Certifikát autentickosti ku každej medaile. 

Kolekcia Dynastia Habsburgovcov, ktorá obsahuje celkom 16 strieborných medailí, je striktne limitovaná 5000 kompletnými kolekciami

Strieborné pamätné medaily z kolekcie Dynastia Habsburgovcov sú k získaniu výhradne v Národnej Pokladnici. Prvá strieborná medaila je ponúkaná za zvýhodnenú cenu 44,99 €, navyše poštovné a balné je zadarmo. Každú ďalšiu medailu z tejto originálnej kolekcie je možné získať za 99,99 € (+ 4,99 € poštovné a balné).

Ukážka niektorých medailí z kolekcie:

Ďalšie medaily v kolekcii

Áno, chcem začať zbierať pamätné medaily z kolekcie Dynastia Habsburgovcov. Objednávam si prvú medailu František Jozef I. z rýdzeho striebra 999/1000 za zvýhodnenú cenu iba 44,99 € vrátane poštovného a balného (namiesto 89,99 ). Peniaze nezasielam dopredu, strieborná medaila s motívom Františka Jozefa I. bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu s motívom Františka Jozefa I. ponechám, objednám si tak ďalších 15 pamätných medailí z kolekcie Dynastia Habsburgovcov. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 89,99 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú medailu z rýdzeho striebra môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Dynastia Habsburgovcov môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku pamätných medailí z kolekcie Dynastia Habsburgovcov a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica, s. r. o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s. r. o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
40 mm
Hmotnosť:
20 g
Kvalita:
Najvyššia kvalita
Limitácia:
5000 kompletných kolekcií