Dovoľte, aby sme Vám dnes predstavili jedinečnú novinku! Veľmi unikátnu a limitovanú mincu z 10 uncí z rýdzeho striebra 999/1000. Výnimočná je nielen svojim dizajnom, ale aj unikátnym tvarom s rozmermi 165 x 235 mm! Už pri prvom pohľade na mincu každý znalý zberateľ spozná, že ide o skutočné numizmatické umelecké dielo!

Reverzná strana vyobrazuje samotného Františka Jozefa I. Originálny obraz, ktorého reprodukciu mince zobrazuje, je vystavený v rakúskom Schönbrunne, hlavnom letnom sídle habsburských panovníkov. Portrét vyhotovil, na zákazku cisára Fr. Jozefa I., nemecký maliar Franz Xaver Winterhalter. My sme túto mincu nechali vyraziť k 155. výročiu korunovácie Františka Jozefa I.

Táto unikátna minca s nadpriemernými rozmermi 165 x 235 mm bola vyrazená z 10 uncí rýdzeho striebra 999/1000. Je individuálne číslovaná a striktne limitována iba 300 kusmi pre zberateľov na celom svete. Navyše bola zušľachtená nákladnou farebnou aplikáciou a je uložená v masívnej drevenej kazete vrátane Certifikátu autentickosti.

Objednávkou získate:

  • 10 uncí rýdzeho striebra 999/1000
  • Individuálne číslovanie
  • Zušľachtenie nákladnou farebnou aplikáciou
  • Striktnú limitáciu iba – 300 kusov
  • Masívnu drevenú kazetu vrátane Certifikátu autentickosti

Túto výnimočnú mincu v pôsobivej veľkosti nájdete iba v ponuke Národnej Pokladnice, inde hľadať nemusíte.

František Jozef a Sissi sa po viac ako 44 rokoch stali najdlhšie vládnucim cisárom a cisárovnou Rakúsko-Uhorska. Najepickejším momentom bola ich korunovácia kráľom a kráľovnou Uhorska, čím vznikla rakúsko-uhorská duálna monarchia.

Áno, objednávam si striebornú mincu z 10 uncí rýdzeho striebra 999/1000 vyobrazujúcu Františka Jozefa za cenu 1 590 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, minca bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaný o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s. r. o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Ag 999/1000
Zušľachtenie:
nákladná farebná aplikácia
Rozmery:
165 x 235 mm
Hmotnosť:
10 oz
Kvalita:
Proof
Nominálna hodnota:
20 NZD
Krajina pôvodu:
Niue
Rok emisie:
2022
Limitácia:
300 ks