František Jozef I. bol panovníkom, ktorého éra bola plná výziev a zmien. Bol najdlhšie vládnucim cisárom Rakúska a uhorským kráľom. Jeho dlhá vláda, ktorá trvala viac ako 68 rokov, prekrývala niektoré z najvýznamnejších udalostí a epoch v modernej histórii, vďaka ktorým zanechal nezabudnuteľnú stopu v dejinách Rakúsko-Uhorska a Európy.

Táto pamätná medaila je vyrazená do 5 uncí rýdzeho striebra (155,5 g) v najvyššej kvalite razby, ktorá je zberateľmi najviac cenená.
Vďaka mimoriadnemu priemeru 65 mm môžete obdivovať aj tie najmenšie detaily prekrásneho dizajnu.
Veľmi striktná limitácia 155 kusov pre celý svet je potvrdená individuálnym číslovaním na hrane každej medaily.

Averz medaily na sebe nesie tri portréty Františka Jozefa I. prevzaté z jeho mincí. Na jednej medaile tak môžete pozorovať unikátny prierez podobami aj vládou Františka Jozefa I. Reverz medaily na sebe nesie výjav z jeho korunovácie. V opise sa potom nachádza text FRANCISCUS IOSEPHUS I.

Objednávkou získate unikátnu medailu: 

  • z 5 uncí rýdzeho striebra 999/1000
  • s veľmi nízkou limitáciou - iba 155 ks pre celý svet
  • s individuálnym číslovaním na hrane každej medaily
  • s najvyššou kvalitou razby
  • ZADARMO luxusnú kazetu a Certifikát autentickosti

Pripomeňte si významného európskeho panovníka Františka Jozefa I. a staňte sa jedným z iba 155 hrdých vlastníkov jedinečnej striebornej medaily.
Objednávajte ešte dnes!

Áno, objednávam si pamätnú 5oz striebornú medailu František Jozef I. za cenu 699 € (+ 5,95  poštovné a balné). Cenu medaily je možné uhradiť naraz alebo vo forme 4 bezúročných mesačných splátok, 4 x 174,75 € (+ 5,95 € poštovné a balné). Nepodstupujem tým žiadne riziko, medailu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do 31. júla 2023 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Rýdze striebro 999/1000
Priemer:
65 mm
Hmotnosť:
155,5 g
Limitácia:
155 ks pre celý svet
Kvalita:
Najvyššia kvalita razby