Certifikované rýdze zlato na Slovensku

80. výročie T. G. Masaryka z Certifikovaného zlata

Predstavujeme Vám zlatú medailu 80. výročie T. G. Masaryka, vyrazenú z Certifikovaného zlata – Fairmined Gold. Zlato nesúce označenie „Fairmined” (férovo vyťažené, certifikované), nesie garanciu zodpovednosti malých ťažobných spoločností k svojím baníkom, ktorým poskytujú bezpečné a príjemné pracovné prostredie. Vďaka certifikácii je možné podporovať celé miestne komunity a ich sociálny rozvoj, udržateľnosť a ochranu životného prostredia. Národná Pokladnica je vôbec prvou spoločnosťou na Slovensku, ktorá svojim zákazníkom ponúka zlaté medaily vyrazené z Certifikovaného zlata!

Prekrásna pamätná zlatá medaila bola vyrazená z Certifikovaného rýdzeho zlata 999/1000, na počesť prvého česko-slovenského prezidenta, Tomáša Garrigua Masaryka. Pripomíname si už 80 rokov od úmrtia jedného z velikánov našej histórie, ktorý sa významne podieľal na založení samostatného Česko-Slovenska.

Medaily boli vyrazené v Nórskej mincovni, kde v posledných dvoch rokoch boli razené aj medaily Nobelovej ceny za mier, taktiež z Certifikovaného zlata z kolumbijských baní.

Rezerváciou medaily Tomáš Garrigue Masaryk z Certifikovaného zlata získate:

  • Certifikované rýdze zlato 999/1000
  • Elegantné balenie a Certifikát autentickosti
  • Individuálne číslovanie každej medaily
  • Nízku limitáciu – len 300 kusov dostupných pre celý svet!
  • Razbu v najvyššej kvalite – lešteným razidlom
  • Unikátnu spomienku na významnú osobnosť

Autorom unikátneho návrhu je rešpektovaný medailér Mgr. Art Miroslav Hric, ArtD. Národná Pokladnica je prvá spoločnosť v Slovenskej republike, ktorá svojím zákazníkom ponúka medaily z Certifikovaného zlata!

Áno, objednávam si medailu 80. výročie T. G. Masaryk z Certifikovaného zlata za cenu 1190 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica, s. r. o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s. r. o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice, s. r. o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Certifikované rýdze zlato 999/1000
Priemer:
25 mm
Hmotnosť:
7,775 g
Kvalita:
Razba v najvyššej kvalite – lešteným razidlom
Krajina pôvodu:
Česká republika
Rok emisie:
2017
Limitácia:
Len 300 kusov dostupných pre celý svet!