Čo majú spoločné dátumy 12. apríl 1961 a 18. február 2021? Necelých 60 rokov delí od seba dva prelomové míľniky v dobývaní vesmíru.

Roku 1961 sa uskutočnil prvý kozmický let s ľudskou posádkou - Jurijom Gagarinom. O 60 rokov neskôr americká sonda úspešne doviezla prieskumný rover - vozítko s ambicióznym názvom Perseverance (slovensky "Vytrvalosť") - na planétu Mars. Sonda so sebou okrem rovera mala tiež drobný autonómny vrtuľník s nemenej zaujímavým názvom Ingenuity (slovensky "Vynaliezavosť / Dômyselnosť").

A práve týmto dvom udalostiam, ktoré od seba delí 60 rokov vývoja, úspechov a pádov je zasvätená naša dnešná ponuka. Predstavujem vám set dvoch neobyčajných titánových mincí oslavujúce udalosti vesmírneho významu:

  • Minca z modro kolorovaného titánu vykresľuje prvého človeka, ktorý vystúpil zo zemskej atmosféry až do kozmického Cez otvorený štít prilby Jurija Alexejeviča Gagarina je vidieť jeho typický široký úsmev. Ďalej je na minci vyobrazená nosná raketa Vostok 1, ktorá neskoršieho nositeľa rádu Hrdina Sovietskeho zväzu do vesmíru vyniesla. V okruží minci je na ľavej strane umiestnená, exkluzívne len pre Národnú Pokladnicu, mincová značka.

  • Ústredným motívom mince z červeno kolorovaného titánu je už spomínaný rover Perseverance a drobný vrtuľník Ingenuity. Na ľavej strane okružia je opäť umiestnená naša exkluzívna mincová značka. Minca ďalej obsahuje oficiálne logo NASA a logo tejto úspešnej mise.

Táto vesmírna ponuka je veľmi prísne limitovaná - len 300 setov! Obe mince sú spoločne s Certifikátmi autentickosti uložené do čiernej elegantnej kazety.

60 rokov vesmírneho cestovania - dve titánové mince

Objednávkou získate:

  • Celkovo 2 titánové mince
  • Istotu veľmi nízkej limitácie
  • Elegantnú kazetu a Certifikát autentickosti

Set venovaný najväčším míľnikom pri dobývaní vesmíru nájdete len v ponuke Národnej Pokladnice. Nikde inde nehľadajte a s objednávkou neváhajte!

Áno, objednávam si set 2 titánových mincí 60. rokov dobývania vesmíru za cenu € 89 (+ 4,99 € poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 14 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Súčasťou zásielky bude aj Certifikát autentickosti a elegantné balenie. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Titán
Kolorovanie:
Parciálne
Priemer:
40 mm
Hmotnosť:
35,10 g
Kvalita:
Neobehová
Nominálna hodnota:
2 Cedi / 0,5 $
Krajina pôvodu:
Ghana / Fidži
Rok emisie:
2021
Limitácia:
300 setov