Humanium - kov získaný roztavením štátom zhabaných nelegálne držaných zbraní

dovoľte, aby som Vám predstavil špeciálnu mincu plnú symbolov. Prvým z nich je samotný motív, ktorý zobrazuje vždy usmievavú a prívetivú princeznú Dianu, ktorá by tento rok oslávila 60. narodeniny.

Snáď najväčšou symbolikou je zliatina, z ktorej je minca vyrazená. Jedná sa o tzv. Humanium. Táto mierová komodita sa získava roztavením nelegálne držaných zbraní. A tak aj to čo ničí, môže v konečnom dôsledku slúžiť dobru.
(Viac sa o Humaniu dozviete vo vedľajšej záložke)

Aby tých symbolov nebolo málo pridám ešte jeden - minca je zušľachtená rýdzim (999/1000) férovo vyťaženým zlatom, ktoré sme už v minulosti niekoľkokrát predstavili. Tzv. Fairmined zlato sa ťaží v krajinách tretieho sveta a kov pochádza z baní certifikovaných Alianciou pre zodpovednú ťažbu.

  • Averz mince predstavuje portrét usmievavej princeznej Diany, ktorý je doplnený anglickým opisom The People Princess (Princezná ľudu) a francúzskym opisom Dieu defend le droit (Boh obhajuje právo), čo je motto rodiny Spencerových, z ktorej Diana pochádzala.
  • Na reverze mince je vyobrazený štátny znak Gibraltáru. Ďalej obsahuje rok razby, meno oficiálneho panovníka, ktorým je kráľovná Alžbeta II. a nominálnu hodnotu.

Princezná z Walesu sa zasadila o zákaz používania nášľapných mín. Spojenie Diany, zliatiny humania a férovo vyťaženého zlata tak naberá nový význam a nesie so sebou aj silné posolstvo.

Objednávkou získate:

  • Prvú mincu vyrazenú z Humania
  • Istotu zušľachtenia férovo vyťaženým zlatom
  • Záruku vysokej kvality razby
  • Elegantné balenie a Certifikát autentickosti

Vzdajte spoločne s nami hold princeznej, ktorá sa snažila urobiť zo sveta lepšie miesto.

Humanium je vzácny kov, ktory sa získava dokonca ťažšie Ako zlato Alebo striebro. Jedná sa o zliatiny, získaný roztavením statom zhabaných nelegálne držaných zbraní.

Mierová komoditu Vyrába organizáciám Humanium Metal od roku 2016. Cieľom Spoločnosti a zainteresovaných partnerovo je premeniť vražedné nástroje (nelegálne zostať v jej zbrane) v predmety, reprezentujúci mier. Z humanite ŠÚ vyrábané napríklad hodinky, šperky Alebo Luxusné písacie potreby.

Príjem z produktov, vyrobených z kovu Humanium organizáciám re-investuje v prospech komunity, zasiahnutých násilím, prameniacim z držania nelegálnych zbraní. Vďaka Iniciatívy dochádza k prepojením vládnych inštitúciám, súkromného sektora a občianskej Spoločnosti. Spoločným cieľom tychto entít je prelomenie začarovaného kruhu násilí a chudoby a eliminácia zbytocne zmarených životov.

Humanium - kov získaný roztavením štátom zhabaných nelegálne držaných zbraní

Áno, objednávam si mincu s princeznou Dianou z Humania za cenu € 39,95 (+ € 4,99 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Pokiaľ bude moja rezervácia prijatá, bude mi najneskôr do 30 dní odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Peniaze nezasielam dopredu, minca bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Nepodstupujem tým žiadne riziko, mincu môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. V takom prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola minca zakúpená. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Ponuka platí do vypredania zásob. Kompletné obchodné podmienky nájdete na www.narodnapokladnica.sk. Ako náš existujúci zákazník ste boli informovaní o spracúvaní Vašich osobných údajov našou spoločnosťou. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje a v našich všeobecných obchodných podmienkach.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e

Špecifikácia
Kov:
Humanium
Zušľachtenie:
Fairmined zlato (Au 999/1000)
Priemer:
32 mm
Hmotnosť:
14,14 g
Kvalita:
Proof-like
Nominálna hodnota:
1/2 crown
Krajina pôvodu:
Gibraltar
Rok emisie:
2021
Limitácia:
100 000 ks