jednu z kultových viet Dartha Vadera „I am your father“, ktorá v preklade do slovenčiny znie „Ja som tvoj otec“, s určitosťou spozná každý verný fanúšik sci-fi ságy Star Wars. Svojmu, v tú chvíľu nič netušiacemu synovi Lukovi Skywalkerovi to oznámi v neúprosnom boji.

A práve táto scéna je zvečnená na oficiálnej medaile s názvom Star Wars, Darth Vader. Okrem neobvyklého tvaru tehličky je navyše zušľachtená rýdzim striebrom. A pridám ešte jeden argument, ktorý ju robí vzácnou - nízka limitácia, len 9995 kusov!

AVERZ REVERZ
Ústredná postava všetkých šiestich dielov tejto ságy - Darth Vader Logo Star Wars v hornej časti, doplnený drobnejším textom "Lucasfilm Ltd." v časti spodnej.

Táto netradičná medaila je vyrazená v kvalite Antique finish. Súčasťou tematickej krabičky je aj drobný plastový stojan, na ktorom si môžete medailu Hviezdnych vojen vystaviť a mať ju stále na očiach.

Oficiálna medaila Star Wars - Darth Vader zušľachtená rýdzom striebrom

Objednávkou získate:

  • Oficiálnu medailu Star Wars v netradičnom tvare
  • Numizmat zušľachtený rýdzim striebrom (Ag 999/1000)
  • Záruku vysokej kvality razby - Antique finish
  • Istotu nízkej limitácii, iba 9995 kusov v celej galaxii
  • Originálne balenie

Tvar, spracovanie a limitácia robia z tejto hviezdnej medaily unikát. Neváhajte s objednávkou!

Nech Vás sprevádza sila.

Áno, objednávam si oficiálnú tehličku Star Wars, Darth Vader za cenu € 19,90 (+ € 4,99 poštovné a balné). Teraz neposielam žiadne peniaze. Najneskôr do 14 dní mi bude odoslaná poštou zásielka na moju adresu. Nepodstupujem tým žiadne riziko, tehličku môžem vrátiť do 14 dní od doručenia zásielky. Doručenie a platba budú realizované prostredníctvom dobierkovej zásielky Slovenskej pošty.

Táto ponuka je platná do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Železo (Fe 999/1000)
Zušľachtenie:
Rýdze striebro (Ag 999/1000)
Rozmery:
75 x 50 mm
Hmotnosť:
76 g
Kvalita:
Antigue finish
Rok emisie:
2021
Limitácia:
9995 ks