Medaila Hradčany

S potešením Vám predstavujeme unikát, ktorý je v dejinách slovenskej numizmatiky absolútne nevídaný! Ctíme kvalitu a historický odkaz, a to nám vnuklo snúbiť numizmatiku s filateliou. Stvorili sme medailu, ktorá zatiaľ nemá obdoby. Jedná sa o reprodukciu originálnej historicky prvej československej poštovej známky Hradčany na medaile zušľachtenej rýdzim zlatom 999/1000 a razenej v najvyššej kvalite razby Proof.

Aby bola medaila vskutku osobitá a krásna, rozhodli sme sa, že jej tvar bude vychádzať z tvaru poštovej známky. Mimoriadnou a náročnou technológiou razby sme dosiahli vrúbkované okraje. Ostrie našich nástrojov prechádza kovom ako cez maslo a Vy vďaka tomu môžete obdivovať, aké sú hrany medaily hladké a jemné.

Hradčany sú motívom prvej medaily kolekcie Československé známky. Medaila je dostupná výhradne v Národnej Pokladnici so symbolickou limitáciou 1918 kompletných kolekcií. Navyše teraz Vám ju ponúkame za špeciálnu uvádzaciu cenu len 19,95 € a poštovné neplatíte!

Objednaním medaily získate:

  • Mimoriadnú pamätnú medailu zušľachtenú rýdzim zlatom 999/1000 v Proof kvalite s obrázkom pravej, originálnej známky navrhnutej majstrom Alfonsom Muchom, s dátumom vydania a územnou platnosťou známky a nominálnou hodnotou dobovej známky
  • Certifikát autentickosti
  • Špeciálnu uvádzaciu cenu 19,95 € (namiesto 39,95 €) – ihneď ušetríte 20 €!
  • Elegantnú pánsku sponu na kravatu ako darček
  • Poštovné prvej medaily v kolekcii ZADARMO - platíme za Vás

Bohaté príslušenstvo a darčeky ku kolekcii zadarmo

Objednajte si pamätnú medailu Hradčany zušľachtenú rýdzim zlatom 999/1000 ešte dnes a využite jedinečnú možnosť zostaviť si celú kolekciu medilí s reprodukciou originálnych československých známok, ktoré zachytávajú tie najdôležitejšie hodnoty našej slovenskej identity.

Uchovajte si s medailou Hradčany, zušľachtenou rýdzim zlatom a vyrazenou v Proof kvalite, večnú spomienku na kus našej histórie.

Kolekcia Československé známky

Vydajte sa s fantastickou kolekciou Československé známky na mimoriadnych medailách po stopách našej československej identity.

18. decembra 1918 začala nová epocha. Vydaním prvej československej známky sa otvorila brána k rozmachu československej filatelie. Vo vzácnych známkach môžeme čítať ako v obrazových knihách dejín. Sú alegóriami na historické udalosti a súvislosti, vďaka ktorým teraz život koluje v našich žilách. Teraz my utvárame ďalšie stránky knihy kolobehu života.

Československé známky na medailách zušľachtených rýdzim zlatom 999/1000 zachytávajú tie najdôležitejšie hodnoty našej slovenskej identity. Inšpirujte sa týmito hodnotami, aby sa ďalšie generácie mohli inšpirovať od Vás.

Počas zbierania ZADARMO získate v rámci kolekcie príslušenstvo:

  • Certifikát autentickosti ku každej pamätnej medaile
  • 2 umelecké rámy zo dreva na reprezentatívne vystavenie medailí
  • Osvedčenie o vlastníctve kolekcie
  • Elegantnú pánsku sponu na kravatu
  • Koženkový zakladač na certifikáty

Kolekcia je k dispozícii výhradne v Národnej Pokladnici so symbolickou limitáciou 1918 kompletných kolekcií pre celé Slovensko. V kolekcii sa môžete tešiť na dvadsaťštyri krásnych medailí.

Cena prvej medaily je 19,95 (namiesto 39,95 ) – ihneď ušetríte 20 € a poštovné teraz platíme za Vás. Cena ďalších medailí je 39,95 (+ 4,99 poštovné a balné). Každú medailu môžete vrátiť a my vám vrátime sumu, za ktorú bola zakúpená.

Ukážka ďalších medailí v kolekcii:

Ukážka ďalších medailí v zbierke

P.S. Kolekcia Československej známky sa stane krásnou zbierkou vo Vašom numizmatickom portfóliu.

Áno, chcem začať zbierať pamätné medaily z kolekcie Československé známky. Objednávam si prvú medailu Hradčany zušľachtenú rýdzim zlatom 999/1000 za zvýhodnenú cenu iba 19,95 vrátane poštovného a balného (namiesto 39,95 ). Peniaze nezasielam dopredu, medaila s motívom Hradčany zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000 bude hradená pri odbere dobierky poštovnému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu s motívom Hradčany ponechám, objednám si tak ďalších dvadsaťtri medailí z kolekcie Československé známky. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 39,95 (+ 4,99 poštovné a balné). Každú medailu zušľachtenú rýdzim zlatom môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Československé známky môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo e-mailom.

Táto ponuka je platná do 31. decembra 2024, pokiaľ nedôjde k vypredaniu zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku pamätných medailí z kolekcie Československé známky a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica s.r.o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica s.r.o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Pokiaľ si chcete tovar objednať, musíte byť starší ako 18 rokov. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Zušľachtenie:
Rýdze zlato 999/1000
Kov:
Meď
Rozmery:
35 x 60 mm
Hmotnosť:
41 g
Kvalita:
Proof
Limitácia:
1918 kompletných kolekcií