NOVINKA - Rímsky cisár Karol IV.


Svetový unikát - pamätná medaila s individuálnym číslom na hrane

Vízie, nadčasové myšlienky a zásluhy nášho významného cisára neprestávajú udivovať ani po 700 rokoch. Práve preto vznikla v spolupráci s historikmi úplne nová kolekcia pamätných medailí uctievajúcich tohto panovníka.

Jedinečnú kolekciu Život Karola IV. otvára nádherná pamätná medaila Rímsky cisár Karol IV. Medaila bola zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000 a vďaka detailnému návrhu a nadštandardnému priemeru 50 mm Vám prinesie skutočný numizmatický zážitok! Pamätná medaila je vyrazená v najvyššej mincovej kvalite - proof a každý kus má individuálne číslo na hrane, a tak sa ihneď stanete majiteľom svetového unikátu.

Súčasťou pamätnej medaily je Certifikát autentickosti, ktorý potvrdzuje parametre medaily a obdržíte ho ZADARMO!

Uvádzacia cena prvej pamätnej medaily Karol IV. rímskym cisárom je iba 24,99 € (namiesto 49,99 €)! Ušetríte tak ihneď 25 €. Navyše poštovné a balné tejto pamätnej medaily Národná Pokladnica hradí za Vás!

Vaše výhody a garancia:

 • Zušľachtenie rýdzim zlatom 999/1000
 • Najvyššia kvalita razby - proof
 • Numizmatický zážitok - nadštandardný priemer 50 mm
 • Svetový unikát vďaka individuálnemu číslu na hrane
 • Obmedzený počet – iba 10 000 kompletných kolekcií
 • Hodnotné darčeky a bohaté príslušenstvo ku kolekcii
 • Iba v Národnej Pokladnici

Viac o tejto novej kolekcii nájdete v záložke "O kolekcii".

Nová fascinujúca kolekcia Život Karola IV. s bohatým príslušenstvom a darčeky!

Kolekcia Život Karola IV. je v našej ponuke úplne prvýkrát. Prostredníctvom 24 impozantných pamätných medailí zušľachtených rýdzim zlatom 999/1000 rozpráva kolekcia príbehy z doby Karola IV. Nielen krásne a detailné návrhy medailí, ale aj ich razba v najvyššej kvalite právom obohacujú našu numizmatiku.

Kolekcia je určená pre exkluzívnu skupinu zberateľov - striktná limitácia činí iba 10 000 kompletných kolekcií! 

Prvá pamätná medaila Cisár Karol IV. je výnimočná aj vďaka svojmu individuálnemu číslu vyrazenému na hrane medaily. Na ďalších pamätných medailách z kolekcie sa objavujú majstrovsky spracované motívy ako sú napr. Karlov most, Svätováclavská koruna, život na francúzskom kráľovskom dvore a ďalšie dôležité míľniky zo života Karola IV.

V priebehu zbierania ZADARMO obdržíte bohaté príslušenstvo a darčeky:

Bohaté príslušenstvo a darčeky

 • Luxusnú darčekovú ploskačku - pri okamžitej rezervácii medaily Cisár Karol IV. Darček dostanete už s druhou medailou!
 • Knihu Karel IV. - Císař a císařovna
 • Elegantnú drevenú kazetu pre bezpečné uschovanie a prezentáciu Vašej zbierky
 • Magnet veľkosti pohľadnice s vyobrazením Karola IV.
 • Zberateľské rukavice na bezpečnú manipuláciu s medailami
 • Osvedčenie o vlastníctve kolekcie vystavenej na Vaše meno
 • Certifikát autentickosti ku každej pamätnej medaile

Zbierate úplne bez rizika. Každú medailu môžete vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takom prípade Vám Národná Pokladnica s.r.o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zušľachtená rýdzim zlatom 999/1000 zakúpená.

Ukážka ďalších medailí v kolekcii

Áno, chcem začať zbierať pamätné medaily z kolekcie Život Karola IV. Objednávam si prvú medailu Rímsky cisár Karol IV. zušľachtenú rýdzim zlatom za zvýhodnenú cenu iba 24,99 € vrátane poštovného a balného (namiesto 49,99 ). Peniaze nezasielam dopredu, pämatná medaila s motívom Karola IV. bude hradená pri odbere dobierky poštovému doručovateľovi. Pokiaľ si medailu s motívom Karola IV. ponechám, objednám si tak 23 ďalších pamätných medailí z kolekcie Život Karola IV. Tie budem dostávať približne raz za mesiac, každú za cenu 49,99 € (+ 4,99 € poštovné a balné). Každú medailu z kolekcie Život Karola IV. môžem vrátiť do 14 dní odo dňa jej doručenia. V takomto prípade mi Národná Pokladnica, s. r. o. vráti čiastku, za ktorú bola medaila zakúpená. Zbieranie pamätných medailí z kolekcie Život Karola IV. môžem kedykoľvek ukončiť. O svojom rozhodnutí ukončiť zbieranie musím bezodkladne informovať Národnú Pokladnicu písomne, telefonicky alebo emailom.

Táto ponuka je platná do 31. augusta 2024 alebo do vypredania zásob. Máte právo kedykoľvek ukončiť objednávku pamätných medailí z kolekcie Život Karola IV. a nechať odstrániť svoje údaje z rezervačného zoznamu kolekcie. Po ukončení objednávky Vám už nebudú ďalšie medaily z kolekcie zasielané. Národná Pokladnica, s. r. o. si vyhradzuje právo zvýšiť čiastku poštovného a balného za podmienok uvedených vo Všeobecných obchodných podmienkach. Národná Pokladnica, s. r. o. vylučuje prijatie ponuky s dodatkom alebo odchýlkou v zmysle ustanovenia § 44 ods. 2 zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Všeobecné obchodné podmienky Národnej Pokladnice s.r.o. nájdete na www.narodnapokladnica.sk.

Národná Pokladnica pôsobí plne v súlade so všetkými predpismi pre predaj tovaru na diaľku. Predmetom Vašej objednávky je výhradne tu ponúkaný tovar. Tovar expedujeme najneskôr do 30 dní po prijatí objednávky. Produkt bude odoslaný v dokonalom novom stave, pokiaľ nie je uvedené inak (napr. historické či použité vzácne mince). Každú zásielku nám môžete prostredníctvom Slovenskej pošty a.s. zaslať späť. V prípade vrátenia už uhradenej zásielky Vám vrátime uhradenú fakturovanú čiastku v priebehu 30 dní. Reklamácie môžete podať písomne na adresu predávajúceho, emailom alebo telefonicky na zákazníckej linke. Postup riešenia pri reklamácii je popísaný na www.narodnapokladnica.sk.

Osobné údaje označené hviezdičkou* sú nevyhnutné na uzavretie a plnenie zmluvy o kúpe tovaru. Máme tiež záujem zasielať Vám ponuky našich tovarov (priamy marketing) vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Na vnútorné administratívne účely skupiny Samlerhuset, do ktorej Národná pokladnica, s.r.o. patrí, môžeme Vaše údaje zdieľať s ďalšími spoločnosťami v tejto skupine. Osobné údaje spracúvame prostredníctvom externých poskytovateľov služieb (sprostredkovateľov). Vaše osobné údaje môžu byť poskytnuté aj ďalším subjektom, napr. banke, súdom, daňovému úradu a pod. Máte právo požadovať od nás prístup k Vašim osobným údajom, ich opravu, vymazanie alebo obmedzenie ich spracúvania a ich prenos k inému prevádzkovateľovi. Máte právo namietať proti spracúvaniu údajov na účel priameho marketingu, profilovania a zdieľania údajov v skupine Samlerhuset. Akékoľvek otázky alebo námietky nám môžete oznámiť písomne, e-mailom alebo telefonicky. Máte tiež právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov. Úplná informácia o spracúvaní osobných údajov je dostupná na www.narodnapokladnica.sk/osobne-udaje ako aj v našich všeobecných obchodných podmienkach, a týmto potvrdzujete, že ste sa s ňou oboznámili. Tiež potvrdzujete, že máte najmenej 18 rokov.

V prípade poskytnutia e-mailovej adresy (dobrovoľné) Vám môžu byť zasielané ponuky a obchodné informácie prostredníctvom elektronickej komunikácie. Ak o ponuky nebudete mať viac záujem, stačí nám to oznámiť.

Vyplnením telefónneho čísla dobrovoľne súhlasíte, že Vás môžeme telefonicky kontaktovať s ponukou našich tovarov počas 10 rokov, vrátane na základe profilovania Vášho nákupného správania. Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať, pričom to nebude mať vplyv na zákonnosť spracúvania údajov pred odvolaním súhlasu.

Špecifikácia
Kov:
Základný
Zušľachtenie:
Zlato 999/1000
Priemer:
50 mm
Hmotnosť:
49 g
Kvalita:
Proof
Averz:
Rímsky cisár Karol IV.
Reverz:
Zlatá bula Karola IV